Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a leggyakoribb jelek...

Mik a leggyakoribb jelek korai tehességnél? Nekem van mell eresedés, napi rendszerességgel alhasi szurkálódás, ritka fejfájás, reggeli kv tol kicsi émelygés, és mell fájás, most febr.3. án jött meg és 7. én mult el

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha 3-án jött meg, akkor most van az ovulációd max. Annyira korai terhességi tünet nincs, ami két héttel előbb jelentkezik, mint maga a teherbeesés. Bocs, de szerintem nagyon el vagy tévedve az időkkel, olvass utána!
2015. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Max. ovud lehet, és még ha teherbe is esel, még jó egy hétig nem lesz beágyazódás.


Te milyen tünetekről beszélsz?

2015. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legyakoribb korai terhességi tünet a memstruáció kimaradása. De neked éppen most van az ovud, úgyhogy ez 1000%, hogy nem terhességi tünet amit magadon vélsz felfedezni.
2015. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
es a mell eresedés mitöl lehet mert a dokinak egyböl az szurt szemet es ez már 2 honapja megvan...meg a szurkálások is..
2015. febr. 17. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor a dokitól kell megkérdezni, hogy szerinte mitől van, ha ez szemet szúrt neki. Akármitől lehet, de ő az orvos, nem?
2015. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nah majd holnap kiderül mert holnap lesz mell ultrahangom...csak volt 4 éve egy abortuszom és már nagyon akarunk babát és már minden honapban kesz ideg vagyok..gyogyszert nem szedek....
2015. febr. 17. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Először korai terhestünetként említed a melledet, most meg azt írod, hogy 2 hónapja megvan.
2015. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen! 2 honapja kb hogy eres a mellem és aggaszt...
2015. febr. 17. 14:16
 9/10 A kérdező kommentje:
és hogy milyn tünetekröl beszélek? hát azokrol amiket felsoroltam....nem vagyok eltévedve csak vannak dolgaim amik még eddig nem voltak és szokatlanok....
2015. febr. 17. 14:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát de minden egyes terhességi tünetnek lehetnek más okai is. Ahogy írták itt előttem amúgy is túl korai lenne. Ha pedig korábban estél volna teherbe, túl hosszú volt a menzid terhességhez szóval én kizárnám hogy ezek terhesség miatt vannak.
2015. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!