Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ügye ez még normális?

Ügye ez még normális?

Figyelt kérdés

Az utolsó menszeszem 6.12 volt.

Ma voltam UH-n. Az ultrahangos képen 6w4d van írva.

De az orvos a papira 5 hettet írt. Meg kerdeztem lát e szív hangot es azt mondta még nem. És egy héttel kisebbnek lát. Elég bunko orvos volt mindent ugy kellet kérdezek.....

Normalis hogy meg nincs szív hang? És hogy kisebbnek lát ?


2015. júl. 23. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez meg semmit nem jelent, nyugi.


Szikholyagot se latott?


Mekkora a petezsak?

2015. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat az ambuláns lapon ennyi ál: GSD 9mm Grav.S.:5
2015. júl. 23. 10:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Szikholyagot látott
2015. júl. 23. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Valami nekem nem tiszta itt. Ha júni 12-én volt az utolsó vérzésed, akkor holnap leszel a naptár szerint kereken 6 hetes, ha jól számolom. Ehehz képest az UH kép nagyobbnak írta a babát, ami önmagában sem jelent semmit, hiszen elég egy tizedmm-rel arrébb jelölni az x-et és máris más adatokat dob ki a gép.


Ha az Uh-n ekkorának látszott a baba, akkor az orvos mit mért 5 hetesnek? Tapintás alapján a méhedet? nem gondolom, hogy pusztán tapintással napra pontosan meg lehetne állapítani a terhesség korát.


az, hogy van-e már szívhang, az Uh gép minőségén és az orvos hozzáértésén is múlik, egyébként még min. egy hét, mire mindenképpen lennie kell, tehát emiatt se aggódj.

2015. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Feltöltőm az uh képem hátha az többet mond: ( nem volt semmi felé hüvelyi vizsgálat szimplán egy hüvelyi UH.
2015. júl. 23. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nem értem. akárhogy is, ne aggódj, mikorra rendelt vissza legközelebb, Ha akkor a maihoz képest fejlődést lát, akkor nincs semmi gond. Tényleg UH gépe válogatja, hogy mi látható és persze az, hogy a cikluson belül mikor fogant a baba. Csak azt nem értem, hogy ha a gép a 6 hét 4 nap adatot dobta ki a méretek alapján, ő pedig másképp nem vizsgált, akkor mire vonatkozik az öt hét?
2015. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Baba meg nincs, a petezsak merete lehet 9mm, ami miatt fiatalabb terhesseget irt a lapra!

Kiszamoltam, ma tenyleg 5 het 6 napos vagy, ilyenkor meg tenyleg nem gaz ha nincs szivhang

2015. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a képhez a link.: ) Mar most imádom!!!


Agusztus 11en megyek vissza.

2015. júl. 23. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
holnap tolti be a 6. hetet a kérdezo, ezért irhatta rá az 5. hetet a papirra. a gép meg nagyobbnak -mérte- konnyen megesik ez. ne aggodj, nincs miért.
2015. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!