Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három császáros anyukák,...

Három császáros anyukák, mennyivel volt nehezebb a harmadik műtét, mennyivel tartott tovább a felépülés, hogy sikerült boldogulni?

Figyelt kérdés
Nem féltetek, nem voltak komplikációk, ismét válallnátok?
2015. júl. 23. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Augusztus vegen szulok. Ha erdekel es nem felejted el, irj ram priviben rs beszamolok.
2015. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Làtom, règi a kèrdès, de mivel kiemelt....ìgy ìrok! 😊 A harmadik csàszàrom tavaly àprilisban volt, màsfèl èvvel a màsodik utàn. Semmi baj nem volt, minden rendben ment, ez volt a legkönnyebb a hàrombòl. Nagyon fèltem, mert az előzőeket nagyon megszenvedtem, főleg a màsodikat.

A harmadiknàl dèlelőtt műtöttek, este felàlltam, de elèggè szèdültem, picit üldögèltem, ettem, pisiltem, aztàn este lèvèn lefeküdtem. Majd reggel felkeltem, kellett kb 10 perc mìg "beindultam", aztàn màr jòl voltam. Rendbe szedtem magam, tiszta pizsit vettem, ès jöttem, mentem a kisbabàmmal. Màr dèlelőtt törökülèsben ültem az àgyon, az egyhetes varratszedèsre magassarkùba mentem. 😂😂 Szòval ha az első kettő is ilyen lett volna, nem fèltem volna. Annyi, hogy most "elkapott" az a bizonyos iszonyatos fejfàjàs az èrzèstelenìtès miatt. Az brutàl volt, 4 napig tartott.

2018. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!