Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik baba tenyleg nagyon...

Harmadik baba tenyleg nagyon megneheziti az eleted?

Figyelt kérdés

Van mar ker lanyom egy 17 honapos es egy 2,5 eves! Megint terhes lettem de a parom nem szeretne a babat! Illetve vagyik o is egy kicsire de inkabb fel azt hiszem! Azt mondja most mar olyan nagyok a gyerekek, hogy lehet veluk jonni menni es most ujra kell kezdeni egy picivel az a masik ket gyerek hatranya lenne szerinte!

A masik ok, hogy felt mert 37 eves vagyok es szerinte jol megvagyunk 4en nem akar kockaztatni semmit!

En nagyon szeretnem a kicsit de raeroltetni sem szeretnem.

A kerdesem vegul is az, hogy igaza van szerintettek vagy a harmadik baba az en koromban mar tenyleg kockazatos, illetve hatranyba kerulne a masik ket lanyunk?

Koszonom a valaszokat



2015. jún. 9. 06:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnék még egy gyereket, főleg, ha nincs mama, aki segít a gyerekek körül. Igaza van a férjednek. A pici mellett nem sok idő maradna a másik kettőre.
2015. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Neked harom van vagy tobb?
2015. jún. 9. 06:29
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Mivel már úton van, így kár filózni. Legalább adómentesek lesztek.
2015. jún. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne ilyen kicsi a korkülönbség a férjed is másképp látná az "újbóli babázást"! Akkor kevésbé lenne megterhelőbb, mert így szerintem is az!

A korod az egy dolog, nagyon sokan ekkor szülik az elsőt, és már annyi vizsgálat van amivel ki lehet szűrni betegségeket.

Erőltetni nem szabad semmiképp, és beszéljetek még erről/gondoljátok át alaposan.

2015. jún. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem 3 van, de már nagyok. A nagyobb gond iskolás koruktól kezdődött velük. Nem csak anyagilag, de egyébként is. Eltérő természet,eltérő igények stb.

Nem elég megszülni egy gyereket, sokba kerül, mire felnőtt lesz.

2015. jún. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A penz nem problema nalunk inkabb az amiket leirtam.

Koszonom a valaszokat nagyon szomoru vagyok de jol szeretnek donteni!

2015. jún. 9. 06:53
 7/27 anonim ***** válasza:
Már nincs mit gondolni. Ha abortuszra küldöd a gyereket, az megmérgezi a kapcsolatot, és az egész életedet. És "Nem baj ha rossz a gyerek, adókedvezménynek megteszi".
2015. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Manapság nagyon sokan szülnek még 40 fölött is, ráadásul első gyereket. A kockázat a te esetedben csak elenyészően nőtt, mint az alig idősebb testvéreknél. Szóval (szerintem) ez nem indok a féltésre, hacsak nem volt az előző terhességeidnél valami gubanc.

Biztos anyagi (bár azt írod, belefér) és idő-hátrányba kerülne a két meglévő, de ha jó testvérei lesznek egymásnak, ez később "kifizetődik".

Kérdés, hogy ő erőlteti rád az abortuszt vagy te őrá a gyereket - hiszen mindketten ott voltatok a készítésekor... Szerintem előbb döntsétek el közösen, mit bírna el kinek-kinek az értékrendje (pl. már most embernek tekintitek-e már vagy még csak sejtcsomónak).

2015. jún. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Mindenkeppen atbeszeljuk meg megigerte! Ez adokedvezmeny szoveg ez mi? Nem is ertem!:)

Nem Magyarorszagon elunk de nem is erdekel semmi fele anyagi elony vagy ilyesmi..ez nem opcio egyaltalan

Szoval kis korkulonbseg lenne a nagy es a pici kozott ugyhogy szerintem csak az eleje lenne nehez es utana mar nagyon jo lenne nekik.

Koszonom mindenkinek a valaszat nagyon aranyosak vagytok

2015. jún. 9. 07:52
 10/27 anonim ***** válasza:
Romániában nincs adómentesség három cserekre?
2015. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!