Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE I. sz. Klinikáján dolgozó...

SOTE I. sz. Klinikáján dolgozó Dr. Krasznai István milyen orvos (szakmailag, emberileg)?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már régóta ő az orvosom. Szuper jófej doki. Mindent meg lehet vele beszélni. Van humora, türelme. Szakmailag én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Nagyon alapos. Én csak ajánlani tudom őt. És szerintem fontos még az is, hogy nem egy pénzéhes doki.
2008. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt nem tudod véletlenül, hogy a magánrendelésén milyen árak vannak, ill. kb. mennyit kér egy szülésért?
2008. szept. 5. 08:24
 3/9 anonim válasza:
Szia!Éppen most járok hozzá mert már lassan egy éve nem jön össze a baba.Magánrendelésen még csak Fóton voltam nála ott 5e.kért.Hétfőn megyek a Thököly útra hozzá remélem ott is ennyi.Nagyon rendes már 5éve járok hozzá eddig még nem volt rá panaszom.
2008. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is hétfőn este megyek hozzá a Thökölyre :)
2008. szept. 6. 16:10
 5/9 anonim válasza:
Szia.Mennyibe kerül a Thököly úton egy vizsgálat a dokinál?
2008. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nálam vizsgálat és tanácsadás volt, összesen 5000-t kellett fizetnem. És nem neki kell adni a pénzt, ő csak egy kis papíron kipipálja, hogy milyen vizsgálatokat végzett, és aztán kint a recepciónál fizetsz. Amúgy a hírek igaznak bizonyultak, tényleg nagyon rendes pasi, nagyon szimpi volt. És gondozásra már nem is ide, hanem a klinikára hívott vissza.
2008. szept. 19. 12:42
 7/9 anonim válasza:
Köszi a választ.
2008. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok! Olvastam a véleményeket a dokiról. Megtennétek, hogy megadjátok nekem az elérhetőségét? Ma voltam nála az ambulancián, és szeretnék továbbra is hozzá járni, mert nagyon kedves és türelmes volt velem.

Köszönöm előre is mindenkinek. Van esetleg magánrendelője valahol Pesten?

Éva

2009. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Itt minden infót megtalálsz: www.kramakft.hu

A Thököly úton van a rendelője. Decemberben megszültem nála, császározott, minden rendben volt :)

2009. máj. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!