Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem hízok terhesen?

Miért nem hízok terhesen?

Figyelt kérdés
Négy hónapos terhes vagyok és 49 kg. Egyszerűen sosem vagyok éhes, alig eszem. Mit lehetne tenni, vagy ez teljesen normàlis?
2015. júl. 26. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencses alkat vagy,irigyellek.Egyebkent sztem nincs miert izgulnod,normalis vagy ilyen is elofordulhat.
2015. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert meleg van.

De középidőtől túl is lódulhat a hízás, úgyhogy valamilyen arany középutat kellene találni. A magzat elvesz mindent, aire szüksége van, viszont nálad kialakulhat az elégtelen táplálkozás miatt egyéb probléma (vércukor ingadozás, nyomelem hiány).

2015. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos terhesen ez teljesen normális. Ettől még akár +20 kg is lehet a vége.
2015. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos terhesen -4 kilónál tartottam pedig normál alkat vagyok. Eleinte a hányinger, aztán mikor elmúlt, szimplán általános kajaundor, alig ettem. Majd 20 körül megjött az étvágy, vissza is jött a 4 kiló gyorsan, szerencsére utána lassult a mérleg mondjuk. :)
2015. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális is,meg szerencsés alkatú vagy.majd 5.hónatról fogsz hizni. ha figyelsz mit eszel,akkor keveset hizol. nem hizol attol a babád,még egészséges és boldog
2015. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!