Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem varhato el a paromtol,...

Nem varhato el a paromtol, hogy vasarnap reggel hozzon reggelit nekem?

Figyelt kérdés
10 ora fele mar nagyon ehes vagyok,de o meg az agyban van.Terhes vagyok,es szolok neki,hogy menjen le.Mindig azt mondja,hogy menjek le en.A bolt egyebkent kozel van,en is le tudnek menni,de jol esne ha o menne le...hulyeseg?
2015. júl. 26. 10:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
65%
Igen, az. Terhes vagy (és önző) nem beteg. Fejezd be a hisztit és ha olyan éhes vagy, akkor menj le magadnak kajáért!
2015. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%

Nálam ez hiszti-kategória! Nem beteg vagy, te is beismered, hogy le tudnál menni, mégis azértrinyálsz, hogy a párod menjen!

Talán azért nem megy, mert nyaggatod, pedig te is képes vagy rá...

2015. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem elvárni nem lehet, hogy lemenjen helyetted, de nekem is rosszul esne, hogy ennyire nem érdekli, hogy mivel tudna segíteni nekem. Remélem azért minden másban segít neked, kérdező. Sajnálom :(
2015. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%
Hát jóleső figyelmesség lenne a párod részéről az biztos de ha jól vagy nincs gond akkor ne várd el.
2015. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha feküdnél az ágyban és mivel kismama vagy, rosszul lennél és hánynod kéne, akkor elvárható lenne tőle, hogy hozzon egy lavórt, vagy kísérjen ki a mosdóba.

De miért kellene elvárni valami olyat tőle, amit te is meg tudsz tenni, mert nem gátol meg benne semmi?

Az más, hogy jól esne. De lehet neki is jól esne.

Meg máshogy hangzik ám az, hogy drágám, úgy ennék valamit, nincs kedved leszaladni a boltba és venni, vagy az, hogy menj már le a boltba, mert éhes vagyok és hozz enni!...

2015. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2015. júl. 26. 10:46
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Azzal, hogy teherbeestél nem lettél úrnő és ő nem szolga. Hívd le, és sétáljatok el együtt boltba, pakoljátok át a szekrényt és nézzétek meg, mit lehet főzni az otthoni cuccokból, vagy ha senkinek nincs kedve lemenni, rendeljetek valami kaját házhoz! De csak azért, mert jólesik elhagyni magad és ráfogni a lustaságot a terhességre, ne ugráltasd a párod! Úgy jársz, mint a mesében a fiú, aki állandóan oroszlánt kiabált, aztán amikor tényleg gond volt, senki nem hitt neki. Akkor kérj segítséget, amikor ténylegesen szükséged van rá! És akkor meg is fogod kapni. A kényeztetésnek, ha kapsz, örülj, de ez ne legyen elvárás, mert a lényeg veszik ki belőle!
2015. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
32%
Ha a bolt vasárnap is nyitva tart, akkor menjen csak le. Ennyi öröme neki is lehet a várandósságban.
2015. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
36%
Ez az miért vàrod el? Hadd pihenjen hétvégén. Vagy addîg nem eszel amîg nem hoz? Minthogy lemennél a boltba?
2015. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
72%

szerintem vicces ez a kérdés..te már 10 fele nagyon éhes vagy (amit megértek, hisz én már igy ébredek, :D) de miért várod meg, h nagyon éhes legyél, miért nem mész le enni? nem értem....komolyan nem.

és nem, nem várhato el a párodtol..mi o a szolgád?

2015. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!