Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj "odalent"?

Miért fáj "odalent"?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama vagyok, és nagyon fáj odalent a csontom annyira hogy menni is nehezen megyek, nagyon beleszúr! Más bajom nincs, mondjuk amikor fáj akkor nagyon szédülök! Nyitott lenne a méhszájam???

2015. júl. 26. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is éreztem 20-24 terhességi hét között, ügyeleten is voltam, azt mondták normális. Ahogy rendeződnek át a dolgok odabent, az váltotta ki. Különösen a szeméremcsontom fájt, meg combtőnél az izom. De ez az én eseten volt.

30 htk

2015. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a csontom fáj, arra is gondoltam hogy tágul a medencém, de nekem ő már a második baba
2015. júl. 26. 12:48
 3/4 anonim válasza:

Nekem is volt hogy fájt a szeméremcsontom néha ha jobban megerőltetem magam még most is! Orvosom nyugalomra intett azt mondta teljesen normális rendrződnek a csontok!:) mindenképp beszélj az orvosoddal hogy annyira fáj hogy szédülsz!nekem is fájt de nem ilyen szinten!jobbulást és kellemes babavárást! :)

27hkm

2015. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ettől még nem biztos hogy nyitott..

én 17 h vagyok de nekem eddig kb 1 nap volt amikor nem fájt semmim...


pihenj sokat

2015. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!