Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy hassal hogy a fenébe...

Nagy hassal hogy a fenébe tudok "szépítkezni" odalent?

Figyelt kérdés
Nemsokára mennem kell orvoshoz és engem zavar ha ápolatlan vagyok. Tudom a doki nem ezt nézi, de akkor is. Pár hete még úgy ahogy ment a bikinivonal borotválása, de már semmit nem látok. Egyébként is következne, nem orvos miatt, de most azért addig jó lenne lerendezni. Szanaszét vágni se akarom magam. Hogy csináljam???
2015. márc. 28. 16:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a párom csinálja.
2015. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy, de felesleges is. A dokit nem fogja zavarni.
2015. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
Még annyit: hogy ez nem ápolatlanság, csak újabban szokás.
2015. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a férjem cisnálta
2015. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
Kozmetikus nem opció? Amíg terhes vagy csak belefér az a pár alkalom, nem? :)
2015. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Én egyszer megpróbáltam, az eredmény inkább vicces lett.. végül feladtam, a dokit nem zavarta. (Még a lábam is szőrös volt szüléskor, mert pont epilálni mentem amikor elfolyt a magzatvíz, és már csak septiben félig-meddig csináltam meg, ne nézz igénytelennek, de valahogy nem nagyon érdekelt szülés közben...)
2015. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%
beborotva haboztam,aztán leborotváltam. semmit nem láttam a hasamtól,úgyhogy nagyon óvatosan persze. egy tükröt is odatarthatsz ha gondolod
2015. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Tukorrel csinaltam es sikerult. Most a harmadik gyerekkel meg szorosen jarok dokihoz, egyszeruen nincs ra kapacitasom, hogy megcsinaljam.
2015. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem igénytelenség. Nem értem miért gondolja azt valaki, hogy ha nincs csupaszra borotválva, akkor már igénytelen.

A szeméremszőrzet teljesen normális dolog egy érett nőn, emiatt egy orvos sem rosszat gondolni rólad. Ott ha kell, úgyis leborotválják.

De ha annyira zavar, akkor kérd meg a párodat, hogy segítsen. Vagy tükörrel, de szerintem jobb, ha nem ügyeskedsz, még a végén megvágod magad.

2015. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Kozmetikusnál sosem voltam ilyen ügyben. Magamnak csinálom. Kb fél centisre levágom ollóval egy részen, bikini vonal mellett meg borotva. De ez most nem fog menni, már tudom. A lábamat is alig tudtom borotválni, igazi kihívás :) Tudom, hogy nem ápolatlanság, rossz is, hogy ezt írtam , igaz. De úgy érzem magam jól, ha ott úgy rendben van, ahogy szeretem.
2015. márc. 28. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!