Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire természetes, hogy...

Mennyire természetes, hogy sajod odalent?

Figyelt kérdés

Szombat este a lábammal toltam odébb egy pár kilós ruha kupacot (hogy ne kelljen lehajolni és kézzel odébb tolni) és akkor hirtelen alul belenyilalt egy furcsa fájdalom. Másnap reggelre elmúlt, de utána napközben és hétfőn is, kedden is fájdogált, sajgott odalent. Valami szalag húzódhatott meg, vagy talán kinyílt a külső méhszáj?

27 hetes kismama



2015. ápr. 21. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az izomszálad húzódott meg, én is jártam így nem is egyszer. Mozgasd minél többet, majd elmúlik.
2015. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egész sokáig fájdogált a gátam középidőben, végül mégis túlhordtam. De a biztonság kedvéért én azért megnézetném a helyedben!
2015. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!