Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vajúdásnál való méhszájvizsg...

A vajúdásnál való méhszájvizsgálat fájdalommal jár? Hány óránként nézik?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, csak ha rátágítanak, ami jellemző a dokikra még sima vizgálatnál is, várható szülés időpont előtt...
2015. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem fájt. Pont olyan volt, mint egy normál nőgyógyászati vizsgálat. Bematatott, kacsával kitámasztotta a hüvelyt és benézett.
2015. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem fájt. Jobban, mint a vajúdás maga. Ez az én kérdésem, olvasd el, érdemes:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2015. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak matatást éreztem, mint egy sima nögyogyászati vizsgálatkor. Mondjuk engem nem tágitottak jézzel, hanem csak megnézték, hogy mi a helyzet
2015. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem rasegitettek es nagyon fajt :( kb orankent nalam raneztek....
2015. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt. Huh 11 óra alatt kb. 4szer nézték meg. De ezt csak saccolom. De nem óránként.
2015. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem fájt nektek?

Nekem iszonyatosan, de azt nem mondta hogy közben tágított volna, nekem rosszabb volt mint a vajúdás.

2015. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
valamiért szívesen rátágítanak az emberre kérdezés nélkül.
2015. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fàjt kicsit sem, csak annyi mint egy sima nőgyógy. vizsgàlat. Igazàból az sem rémlik, hogy fàjás alatt nézték volna. Burokrepesztés volt, előtte nem hiszem, hogy nézték, és utàna még talàn 1 alkalom volt. Mondjuk nagyon hamar megszültem, idő sem lett volna sokat matatni abban a 3 óràban.
2015. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!