Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 percenkent jonnek a fajasok...

10 percenkent jonnek a fajasok, de nem tartanak fel-egy percnel tovabb. Ez meg akkor csak joslo, ugye? 37 hkm

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ülj be egy kád meleg vízbe vagy tusolj le és megtudod. Ha elmúlnak, jóslók, ha nem, akkor kezdhetsz készülődni. Majd írd meg, hogy mi volt. :)
2015. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mióta érzed ezeket? Nekem a 38. hét környékén volt egyszer, hogy kb. 40 percen keresztül jöttek 10 percenként az enyhe görcsök, de aztán elaludtam és elmúlt, máskor csak 1-2 jósló volt 1-1 este.

Vegyél egy kellemes zuhanyt (én nem mertem kádban fürödni, mert az utolsó hetekben már 1 ujjnyira nyitva voltam) és várj türelemmel. Ha itt az idő, általában úgyis sűrűsödik és erősödik. Ha nincs messze a kórház, szerintem ráérsz 5 perces fájásokkal elindulni.

2015. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat! Jo, hogy nem vagyok 'egyedul'. Ha setalgatok, akkor alabbhagy.

Azert parazok, mert bent vannak meg a mehszajvarratok.


Kesobb irok. :)

2015. júl. 26. 21:37
 4/13 anonim ***** válasza:
A fél-1 perc az nagyon is jó fájások, szerintem hívd fel a kórházat...
2015. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődtek este. Olyan kb 6 óra után. Gondolkodtam h ez az már? Most menjek be ilyenkor a kórházba? Áhh reggelre talán el múlik...

És hálistennek úgy döntöttem h be megyek (kb 9 óra volt már) , ott jó helyen vagyok bármi is történik, meg mondják h mi a helyzet. És láss csodát 04:50kor megszületett a kislányom :D

2015. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel a szülészetet.

Én anno kérdeztem az orvost, hogy ha bizonytalan vagyok, hogy rendes fájás vagy jósló és az éjszaka közepén vagyok (tehát őt luftra hívnám esetleg), akkor mit csináljak?

Mondta, hogy inkább hívjam fel tízszer feleslegesen a szülészetet, mint akkor nem, amikor kellene.



Végül megoldódott, mert a magzatvíz folyt el és ott már egyértelmű volt a helyzet. A fájások meg csak órákkal később indultak be, amikor már egy ideje a kórházban dekkoltam.

2015. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanigy kezdödött, majd szépen sürüsödtek, erösödtek a fájások. Folyamatosan jöttek, kádban ülve is. Drukkolok neked, majd irj kérlek :)
2015. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!!!


Felhivtam az orvosomat, es azt mondta, hogy ha 10 percen belul 3 fajasom lesz, akkor induljak.

Most mar 5 oraja tartanak a 10 percesek...

2015. júl. 27. 01:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező h,vagy?
2015. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonomm megegyszer mindenkinek a valaszokat. Ejjelre mar 3 percesek lettek. Delelott megszuletett a kisfiam. :)
2015. júl. 27. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!