Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek, milyen észrevételei...

Kinek, milyen észrevételei voltak szülés előtt mondjuk pár nappal?

Figyelt kérdés
39hetes vagyok és én még igazából semmi előjelét nem "érzem".

2015. júl. 27. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi. Még aznap sem.

Délelőtt CTG-n voltam, doki is megnézett, hazafelé beugrottam egy bababoltba, majd az Auchanba, és ott a pénztárnál kezdett folyni a vizem. De még akkor sem éreztem semmit.

Délután bementünk a kórházba, estére meglett a fiunk.

2015. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Délelőtt orvosnál voltunk, de teljesen zárt volt a méhszáj, ctg nem mutatott fájásokat. Este elment a nyákdugó, másnap megszületett a kisfiam.
2015. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Lányomnál indították sikertelenül. Majd másnap este 5 perces fájásaim lettek.

Fiamnál megint úgy feküdtem le hogy na ma sem lett semmi. Majd másnap hajnali fél 5 kor felkeltem pisilni és mikor felálltam elfolyt kb 2 deci víz. Mindkettőt túlhordtam

2015. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán volt előjele egyik szülésemnek sem.

Az első babám a kiírt nap után jött egy héttel, ott már állandóan figyeltem, de igazi jel nem volt. A szülés be sem akart indulni, végül indították.

Második babám 3 héttel korábban jött, tehát még nem is igazán figyeltem a jeleket. Aztán egyik perceben elfolyt a vizem. Semmi előjele nem volt.

2015. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi előjele nem volt.
2015. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40 hét + 1 naposan mentem ctg-re, ami 7 perces fájásokat mutatott, de én csak keményedéseket éreztem. Megvizsgált a doki, de ugyanúgy 1 ujjnyira voltam csak nyitva, mint 2-3 héttel korábban is. Hazamentem és továbbra is csak keményedéseim voltak (de nem folyamatosan), illetve nyűgösebb voltam kicsit, de a kánikula miatt ezt már megszoktam. Nem ment a hasam, nem ereszkedett le látványosan a pocakom, nem dagadt be semmim. Másnap hajnalban elkezdett folyni a magzatvíz, estére meglett a baba.
2015. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi előjele nem volt.

Reggel CTG nem mutatott fájást,magzatvíz vétel. Utána étterembe mentünk,este 7 fele anyósék jöttek beszélgetni. 9kor mentünk pihenni. 10kor jöttek a fájások. Másnap 2-re meglett a lányom:-)

2015. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 40+5hetesen indult meg a szülés.
2015. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
37 hetesen alhasi fájdalmak és pici fehér-rózsaszín váladék kb. 4-5 nappal a szülés előtt.
2015. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36hets voltam reggel arra keltem hogy görcsölök időközönként ez estig eltartott éjjel amikor már a falatkapartam bementem igy másnap reggelre lett meg.elötte nap pedig a hátam derekam majd leszakadt..nagyon nagy hasam volt..mindenki azt hitte ikrek
2015. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!