Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj ha nem mozgok sokat?...

Nem baj ha nem mozgok sokat? Hízni 3-4 kilót híztam eddig,21 hetes vagyok. Nem dolgozom, veszélyeztetett vagyok. Van amikor jó pár napig nem mozgok, csak itthon (takarítás stb).

Figyelt kérdés
Bár nem kell kifejezettem feküdnöm már, de nem mindíg megyek le sétálni, egyedül nincs kedvem hozzá. Vagy azért szánjam rá magam többször?
2009. máj. 26. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, semmi hátrányod nem lesz belőle. Én még otthol se nagyon csinálhattam semmit. Ha veszélyeztetett vagy, akkor mindig a pihenés javasolt mozgás helyett -már ha jól tudom.


Amúgy a végén a fészekrakás örömére teljes erőre kaptam vagy 2 hét alatt, jobb formában vagyok mint a 8 hónap alatt bármikor, így még erőnléti félelmeim sincsenek a szülés miatt.

2009. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a 4kg hízás teljesen jó!Én 5 kg-ot híztam eddig és a védőnő azt mondta,csak ennyi?Szóval teljesen jó,nyugi!Kellemes babavárást!

Tudod már a nemét?(nálunk fiú)


22 hetes pocis

2009. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam. :) Azért próbálom nem elhanyagolni magam.


Igen, tudjuk már hogy kislányunk lesz! :) szerencsénk volt, a 4D-n szétrakta a lábait :)


Sok boldogságot Nektek!

2009. máj. 26. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért jobban járnál,ha minél többet mozognál,mert annál könnyebb lesz a szülés!!!!!

Sétálj sokat,így az izmaid nem tunyulnak el!!!

Könnyű szülést!!

33hetes km

2009. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanácsot!
2009. máj. 27. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!