Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok es...

30 hetes kismama vagyok es nagyon kivanom a vegyszeres illatokat-szagokat pl mosgatoszer, auto festek, clor, ablakpucolo stb Ez normalis es mennyire arthatok a kicsinek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé ártalmas neki sajnos :-(De ajánlom vegyél illatosító gyertyát.)A festék,lakkok belégzése nem tesz jót neki.A mosogatószer,tusfürdő nem árt neki,de a vegyszer igen.
2008. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Húúú, hát nem vagy semmi..:D:D

Az a baj, hogy a vegyszerek gőze, nem csak neked, de a picinek sem egészségesek, úgyhogy ha lehet ne szipuzd ezeket a cuccokat, mert nem tesznek jót.

Max. moss ki egy adag ruhát valami nagyon kellemes illatú mosószerrel, és öblítővel (silan, lenor szuperek) és azt szaglászd...:D:D


Kitartás..:D

2008. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem valaki mesélte, hogy ő meg a benzingőzre gerjedt terhesen... :)

A vegyszereket próbáld elkerülni, azzal árthatsz a bébinek. A mosogatószer szipu :) nem árt.

2008. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

wow:) keruld el oket mert ezek artalmasak!

anyam velem meg a gumi szagra gerjedt de nagyonn, es vett maganak egy uj gumi labtorlot aztan azt ragta velem:)

2008. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja keresztanyam meg a rozsabimbot kivanta meg a piacon, aztan oda ment egy arushoz aki arulta a rozsakat kivett egy rozsat es leharapta a bimbojat:) meg ragta aztan kikopte nem nyelte le:)) utanna kerdezte az arustol mennyivel tartozok,az arus meg nevetett mondta semmivel kedvesem:))
2008. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nevetni fogsz amikor terhes voltam elmentem egy pincelejárat mellett és éreztem dohos szagot nekem az annyira jól esett hogy egy jópárszor elmentem előtte csak hogy érezzem azt a dohszagot!!!
2008. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a megnyugtato valaszokat...:)Egyre tobbet mosogatok mostanaban...es kerulom ami lenyegesen artalmas a kicsinek!!!


megegyszer...koszi,mindenkinek!!!

2008. dec. 20. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!