Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős pozitív teszt után halvány?

Erős pozitív teszt után halvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap léptem a 6. hétbe. Múlt héten szerdán egy erős pozitívat teszteltem xepillel. Ma csináltam Romeddel egyet este, és ez halványabb pozitív lett. Látszik a csík, de halványabb, mint a C csík. Tegnap együtt voltunk a párommal. Utána egy picit rózsaszínes folyás volt wc-papíron, utána nem volt semmi. Ma reggel krémes folyásom volt, de ezután se tapasztaltam ilyet. A terhességi tüneteim megvannak. Viszont aggódom amiatt, hogy csütörtökön nem találnak semmit a petezsákban. Nem érzem magam terhesnek, úgy érzem már nincs itt a pici. Tapasztalt már valaki ilyet? Lehet, túl aggódom a dolgokat?


2015. júl. 27. 20:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp írok! A párom szerint minden rendben van, és lesz pici babánk. Hiába mondtam neki, hogy ez nem jelent jót. Szegénykém, holnap ő is eljön velem. :(
2015. júl. 29. 12:52
 12/19 anonim ***** válasza:
nagy általánosságban tényleg nem jelent jót, de ismerek egy kismamát, aki lombikos volt, most pár hét múlva fog szülni, neki kötelező is volt teszteket csinálnia, és azok egyre halványabbak lettek. Ő is lemondott már minden reményről, miközben a vérből nézett hCg gyönyörű magas volt. az mindig megnyugtatóbb, ha a teszt egyre erősebb - bár az sem jelent feltétlenül semmit -, de mégis nemhiába írják rájuk, hogy mennyiségi változások kimutatására nem alkalmasak. Tényleg nem.
2015. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani. Köszönöm. Olvastam itt olyat, hogy egy 8hetes kismamánál is halványabb volt a teszt, mint az elején, és mégis volt baba. Illetve másik 2 történetet is olvastam neten. De a reményemet teljesen elvesztettem. Az érdekes csak az, hogy egyedül én nem hiszek benne. A nővérem szerint is lesz baba, a párom szerint is, az albérlőnk szerint is. Annyira biztosak benne, de nem értem miért.. mert ez nem jó, szerintem. De hát aztán holnap úgyis kiderül, de félek nagyon. :/
2015. júl. 29. 19:06
 14/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hál'Istennek minden rendben van a picivel. Volt szívhang is, azt mondta az orvos, hogy 6+5hetes vagyok! :)

A kicsi 8mm és szép szívverése volt, láttam. Kihangosította a doki, de sajnos nem hallottam. :/

Köszönöm, hogy szurkoltatok!

Remélem a továbbiakban is minden rendben lesz.

Azóta ma reggel is csináltam, és az ugyanolyan volt, mint a tegnapi. Lehet előbb állt be a hCg szintem, mint másnak.


[link]


Kaptunk egy uh képet :)

2015. júl. 30. 14:25
 15/19 anonim ***** válasza:
Ugye ugye.. gratulálok! :)
2015. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönjük. Az orvos nagyon rendes volt, elmondtam neki, hogy erős pozi után halvány volt a tesztem, és mondta, hogy megnézzük, aztán még szinte meg se jelent a monitoron már mondta, hogy ott a kisbabám, és hogy dobog a kis szíve. Majdnem elsírtam magam. :)

Tegnap imádkoztam érte! Nagyon hálás vagyok, hogy megáldott minket egy kis Csodával!

2015. júl. 30. 14:36
 17/19 A kérdező kommentje:
Pici aggodalom van bennem mert volt egy kis barna folyásom a vizsgálat után, illetve picit fáj a hasam. Csinált a doki rákszűrést. De remélem minden rendben van a picivel. :/
2015. júl. 30. 14:55
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztosan rendben van, csak a rákszűrés sérthetett meg egy picit. Gratulálok és minden jót kívánok nektek!!!
2015. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2015. júl. 31. 05:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!