Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 10-es Hcg teszt 6 hetes...

Ha a 10-es Hcg teszt 6 hetes terhesen is csak halvány pozitív, az azt jelenti, hogy nem emelkedik eléggé a hormonszint?

Figyelt kérdés
A kontrollcsíkhoz képest fele olyan erősségű már 2 hete.

2015. jún. 22. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti hogy nem vagy százas. Miért tesztelgetsz hetek óta? Emberek! Ne gyártsatok már magatoknak problémákat!!! Én 3x voltam terhes és 3 tesztet csináltam egész életemben. Mire jó ez, de most komolyan!?
2015. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes.nem vagyok orvos,de előbb konkrétan megneztem neked a hcg szinteket, 6 hetesen az átlag érték 1080 és 56500 között mozog. Mostanra minimum 100x os mennyiségnek kéne lennie a szervezetbe, mint amennyit a teszt kimutat. Orvosnál jártál?
2015. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet normális is, de utalhat méhen kívűlire is. Szerintem lassan menj el dokihoz és kiderül. A napokban úgyis esedékes lenne.
2015. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az előző terhességemnél az első héttől kezdve voltak tüneteim, most semmi nincs. (Ezért csinálgatom a teszteket, és várom, h erősödjön (nem annyira kedves) első, aki nem válaszoltál a kérdésemre.)
2015. jún. 22. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más, kedves kérdező. Nekem végülis mindegy, idegeld csak magad ki :)


A nem túl kedves első.

2015. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Najó, holnap megyek dokihoz, aztán meglátjuk mi lesz.

Egyébként szívesen azonosulnék a nem ráparázós lazasággal, de az én hozzáállásom pár nem kívánt nőgyógyászati műtét után egy kicsit megváltozott... Ennek ellenére is tudom, hogy ami legjobban árthat az első, kritikus 12 hétben, az az aggódás.

2015. jún. 22. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
a 10es érzékenységűek rosszabb minőségűek,mint a gyógyszertári 25ösek. a gyógyszertári már mutatta a terhességem mikor a 10es még totál hómező volt.
2015. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akartam írni, amit az utolsó, hogy ezek a tesztek nekem sose erősödtek be rendesen. 10-es one step-em volt itthon, tökre megijedtem én is, mert annyira erősödött csak be, hogy fele volt kb. a kontrollcsíknak, és onnan napokig nem ment tovább. Aztán vettem x-epilt, amiről meg majd leugrott már a csík... Nem volt semmi baj, már a 37. hetet töltjük a héten :) Szóval csak a teszt ilyen szerintem.
2015. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, és minden rendben volt. Valószínűleg tényleg csak a teszt rossz, vagy gyenge minőségű. :) köszi a válaszokat!
2015. jún. 23. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!