Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek se normálisak...

Szerintetek se normálisak ezek a "szülők"? Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Ma egy kb. 16 éves lány a kb. 2 éves lányával szállt fel a buszra. Biztos hogy a lánya volt, mert a baratnőjével a lányáról beszélgetett. Az anyuka egész végig vagy ordítozott a gyerekével, vagy azt sem tudta hol van. Majdnem leszállt a gyerek nélkül. Szerintetek se készek meg az anyaságra, vagy csak én vagyok hülye, a régimódi fejemmel?!


42L



2015. márc. 31. 22:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
6%
Te nem értesz ehhez. Ez már nem az ókor.
2015. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Sajnos szégyen,hogy ilyennek gyereke van.

Az a szerencse,hogy ez ritka.Teljesen igazad van.

Nem kéne ilyennem gyerek,inkább tanult volna.

Egyre rosszabb és undorítodd lesz ez a világ...

2015. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de szerencsére az ilyen elenyésző és leginkább bizonyos népcsoportra jellemző.

Viszont a stílus nem feltétlen az életkorhoz kapcsolódik, egy 30-as anyuka is ordítozhat folyamatosan a gyerekével.

2015. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Az életkorokból itélve hiperpigmentált volt az anyuka, vagy erősebb volt a cucc az átlagosnál.

Nem vagy régimódi, de ez szerencsére nem jellemző.

2015. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
42L? L mint lány? 42 az életkorod? Szerintem ez sem normális...
2015. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Vannak olyan gyerekek akikkel nem lehet birni. Az en nagyobbik lanyom is ilyen. Ha szepen kerem, tojik ra. Ha kiabalok vele, na azt mar komolyan veszi. Ma ő is majdnem fenn maradt a buszon, mert a vele szemben ulo csajszi telefonjat nyomkodta, es hiaba szoltam neki szepen vagy 5x hogy leszallunk, a fule botjat sem mozgatta. Kenytelen voltam erélyesen raszolni, igy is alig tudott leszallni, annyian voltak... Raadasul a 8 honapos tesoja rajtam logott elol a hordozoban.

Nem szabad egybol itelkezni, nem biztos hogy alapbol rosszul banik vele, lehet olyan a gyerek habitusa, hogy egyszeruen semmibe veszi ha rendesen mondja neki. Es lehet nem 16 volt, hanem idosebb. Smink nelkul en is vagy 18nak nezek ki, kozben 27 vagyok. Nem voltam ott, a leirasod alapjan valaszoltam, ebbol meg nem lehet messzemenő következtetést levonni.

2015. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát egy 42 éves (vén)lány se éppen normális.
2015. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos már több ilyet is láttam
2015. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amióta ismerem a fiamat, azóta nem lepődök meg semmin.
2015. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem korfuggo. Aki ilyen nem normalis és türelmetlen az barmikor vállal babat sajnalom a babat. Nyilvan 16 évesen nem eleg érett valaki egy gyerekhez, ez masik kérdés.
2015. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!