Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 napos terhes vagyok...

Miranda 0524 kérdése:

6+3 napos terhes vagyok tegnap voltam dokinál és mondta hogy nincs szívhangja a babának és hogy 10 nap mulva menjek vissza lehet hogy akkor már lessz neki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

6hetesen és 1 naposan már volt nálunk szívhang, de én is meglepődtem ,mert azt hittem nem lesz!

Én azért mentem ilyen "korán" mert féltem hogy méhen kívüli lesz, és egyenlőre ezt akartam kideríteni. persze örültem a szívhangnak nagyon :)

2015. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Megszüntek a tüneteim csak egy kis hànyinger maradt a mellfeszülés is megszünt...kezdem úgy érezni ismételten missed abom lessz..
2015. júl. 30. 09:34
 13/14 anonim ***** válasza:
6+2hetesen petezsákom volt szikhólyaggal. 2 hét múlva kellett visszamennem, 8+2hetesen már volt baba. Ott lesz neked is! Ne gondolj egyből a rosszra! Szurkolok! ☺
2015. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi újság veled?
2015. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!