Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem 1 hete...

Pozitív lett a tesztem 1 hete lesz holnap hogy késik és a doki még nem látott semmit. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Hüvelyit nem tudott csinálni mert nem volt jó az a gép. Az utolsó együttlétünk óta is eltelt már 16 nap. Nem kellett volna már látnia bármit?
2015. júl. 29. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy? Simán.

Teljesen normális, hogy még semmit se lát. Ezért is nem szokás rögtön orvoshoz szaladgálni, ha csak valami korábbi kórelőzmény (vetélés) nem indokolja.

2015. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már egy vetélésem és pco-s vagyok. De reméltem h már valamit látni fog.
2015. júl. 29. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Még hüvelyi UH-n is max. egy fekete pöttyöt látott volna, és megvastagodott méhnyálkahártyát, ami valószínűsítette volna a terhességet, de biztosat inkább a betöltött 5., még inkább 6. hét tájékán tud mondani. Persze UH-géptől és az orvos hozzáértésétől is függ.


Az minden estere teljesen normális, hogy hasi UH-n az égvilágon semmit nem látott.

2015. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem még 9 hetesen se látott semmit hasival az orvos, nem sokkal előtte pisiltem. Huvelyi uh-n 24 mm-es volt az embrió.

De még 5 hetes sem vagy, ilyenkor ez teljesen természetes. Nyugi..

2015. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hetes vagy. 1,5-2 hét múlva menj.
2015. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon korán mentél. Én 6hetesen mentem még semmit nem látott, egy hét múlva kellett visszamennem akkor már igen.
2015. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!