Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a leghülyébb dolog,...

Mi volt a leghülyébb dolog, amit kérdeztek tőletek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Jöhet vicces, kiakasztó, bármi, amin meglepődtetek, kiakadtatok, vagy csak felhúztátok rajta a szemöldökötöket, és a válasz is érdekelne, amit mondtatok.

2015. júl. 22. 14:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

" és nem vagytok hàzasok?"

Ezt egy tökidegen ügyfél, csak ìgy lazàn bekérdezte, mivel nem làtott az ujjamon gyűrűt.

2015. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak hetedik hónap? Ekkora hassal?


... akkor nem nevettem, most, hogy másodszor kétszer akkora a hasam, mint akkor volt, már csak nevetni tudok rajta.

2015. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
44%

Második babával kB a 34 hét körül megkérdezte egy eladó (pasi), hogy babát várok? Nagy pocakom volt a vak is látta hogy terhes vagyok.

Engem egész idő alatt ez volt a legostobább kérdés ami érték.

2015. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Volt a szokásos, "és terveztétek?" - ezt mondjuk hamar megszoktam.


Egy ismerősöm is így kezdte:

- Terveztétek?

- Igen, természetesen.

- És mikor, hogyan?

Nem tudtam mit felelni neki....

2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem közvetlenül a terhességhez kapcsolódik.


34-35 hetesen befektettek egy leesett szívhang miatt. Minden hajnalban NST - re kellett mennem. Tudni kell rólam hogy fiatal vagyok - még kinézetre is (szerintem ha azt mondanám hogy 17 vagyok, ránézésre bárki elhinné), sovány, törékeny, szerencsétlen alkat. Teszi rám a szülésznő a tappancsokat és megkérdezi hogy "Te vagy (vagy maga - már nem tudom hogy magázott - e) az anyaotthonos?" Na, - mondom magamban - minek nézel? (Férjem van egyébként, de ez nem lényeg.)


Nem szóltam semmit persze, de ezt a lenéző kérdést... Kiakadtam eléggé.


Nem hiszem hogy jó szándékból kérdezte, mert egyrészt neki ez legyen mindegy, másrészt a külsőm alapján gondolhatta. Lehet hogy kicsi vagyok és csúnya, de ez kb. egyenlő volt azzal hogy "szülőségre alkalmatlan vagy" ráadásul puszta ránézésből. És az a tekintet... Azóta is kiakadok ha erre visszagondolok, pedig már 2 éve.

2015. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
én pont akkor csináltam a jogsit, és az oktató konkrétan megkérdezte van e már tej a cicimben. Legszívesebben pofán vágtam volna.
2015. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a "Terveztétek?" kérdést én annyira pofátlannak tartom... :D Mégis mit várnak ilyenkor? Azt ecseteljem hogy hogyan és meddig nem jött össze, milyen kezelésekben kellett részt venni vagy esetleg azt hogy a nem tervezett baba milyen pózban készült?
2015. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Nálam nem kérdés volt, ami kiverte a biztosítékot, hanem egy kijelentés nagybátyámtól: "hiszen azért vett el (a férjem), mert teherbe estem. Igen, augusztusban volt az esküvőnk, következő év júliusban szültem, tehát 11 hónapig voltam terhes...
2015. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
7: ezzel jelzik, hogy szerintük nem tökéletesek a körülmények (nem voltunk házasok, hiteles lakásban laktunk).
2015. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mikor már középidős voltam és a vak is meg tudta állapítani, hogy mi a helyzet egy ismerősöm akivel rég nem találkoztam megkérdezte, hogy " baba lesz? " Én meg nevettem magamban, hogy nem pöttyös labda. Mire jött a második kérdés: " és direkt volt? " Erre mit lehet mondani? :-)
2015. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!