Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olykor előfordul, hogy ha...

Olykor előfordul, hogy ha "rosszul" hajolok, a keresztcsontom jobb oldalába éles fájdalom nyilall, és majdnem úgy maradok, alig bírok visszaegyenesedni. Mi lehet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
Ezután egy hétig képtelen vagyok a jobb lábamon megállni, a derekamat terhelni, még a nadrágot, zoknit, cipőt is ülve kell felvennem, mert egyszerűen nem tudok ránehezedni arra a lábamra. Amúgy nem fáj, csak ilyen terheléskor. Ha végre elmúlik, nincs gond, de már nem először fordult elő ez velem. 30 hetes vagyok, ám már a terhesség előtt is volt néha. Mi ez?
2008. szept. 5. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tágulnak a keresztcsontok, terheli a derekadat a súly. Nekem is szokott lenni, főleg miutáán takaritok vagy egész nap főzők és állok és utána alig birok megmozdulni. Ez a terhesség velejárója . Kitartás!
2008. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel már a terhesség előtt is volt ilyen, gyanús hogy esetleg gerinc sérved van. Szülés után érdemes lenne megnézetni. Remélem addig nemlesz vele komolyabb gondod!

2008. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De a gerincsérvnél nem a gerincemnek kéne fájnia?
2008. szept. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!