Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy 155 cm vagyok 50 kg és a combom kerülete 49? Könnyen felpuffadok. Tudnátok valamit tanácsolni hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
a magasságod és a súlyod jó. a puffadás meg lehet valamilyen ételérzékenység(liszt, laktóz, főleg, ha nem a k-betűs ételektől puffadsz(káposzta stb)
2012. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogyha mondjuk megeszek egy szelet dinnyét attól is felpuffadok. vagy almát barackot bármit eszek a hasam akkora lesz mint egy 4 hónapos kismamáé
2012. aug. 3. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

ez érdekes:\ nekem is elég fura a gyomrom


extrudált kenyeret próbáltad már, az sem rossz

egyébként szerintem diétáznod kéne pár napig, vagy ez már évek óta így van?


diétázz mondjuk úgy hogy első nap nem eszel semmi(ha nagyon éhes vagy akkor ez nem jó megoldás), aztán fokozatosan egyre több kaját, de extrudált kenyeret ehetnél akárcsak keveset és ha nem puffadsz fel tőle akkor már fél siker, sokat ne egyél az a lényeg

2012. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
diéta már volt és nem használt.E probléma már kb 2 éve megvan. A doki csak annyit mondott hogy étkezzek naponta 5x de hát hiába mert a puffadás akár egy almától vagy egy banántól is megtörténik sajnos.Nem vagyok kövér az alakommal nincs bajom csak annyi hogy felpuffadok
2012. aug. 4. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!