Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Két ujjam levan...

Ez normális? Két ujjam levan zsibbadva már egy párnapja, a kezeim is szoktak éjszakánként, de azok reggelre elmulnak. 34hetes km.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma hajnalban tapasztaltam ezt elöször,többször is felébredtem és zsibbadtak a kezeim! Nemtudom mitöl lehet,de hátha érkezik tapasztalt kismama válasz! :) Amugy neked mennyit mocorog a babád? Ja,én is 34 hetes vagyok,és nekem nagyon keveset,már kb. 1 hete.
2009. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én még dolgozom,igy reggel elringatom,de délután beindul amikor már én pihennék.De vannak lustább napja is,de általában elég aktiv.
2009. jún. 8. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor én terhes voltam, nekem is zsibbadtak az ujjaim majd a karom is és nem is múlt el, még meg nem szültem.

Nagyon zavaró volt,az orvosom is azt mondta majd elmulik ha meg lesz a baba. Viszont az öcsém felesége kapott valamit az orvosától és el is múlt neki, ha gondolod megkérdezem neked, de lehet hogy ha szólsz a dokidnak ő is tud valamit adni rá!

2009. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!