Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is volt igy? 11 hetes + 2...

Mas is volt igy? 11 hetes + 2 napos vagyok. Most lettek rosszabbak a hanyingereim, es meg hanyok is.

Figyelt kérdés
Kb a 6. hettol vannak rosszulleteim, de nem voltak veszesek, es nem hanytam. Ugy a 9-10. heten enyhultek, azt hittem, mar elmulik, erre az elmult par napban erosebb lett, es meg hanytam is ketszer. Hogy van ez? En mar abban biztam, hogy el fog mulni, azert enyhul. Erre most meg ez van. Jart igy valaki mas is? Koszi elore is.
2010. márc. 7. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, aztán egyik napról a másikra elmúlt. Kitombolta magát szerintem, aztán már mondhatni semmi bajom. Annyit eszek, hogy hihetetlen. :-( Azt hiszem innen hízni fogok, eddig nem jött fel semmi.

13 hetes ikres kismama

2010. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves hozzaszolo.

Hat nagyon remelem, hogy nekem is igy lesz, es en is ezzel nyugtatom magam, hogy meg jol kitombolja magat, mielott teljesen elmulik. :) Es nagyon remelem, hogy utana en is olyan jokat tudok enni, mint Te, mert mar hetek ota nem ettem egy igazan jot. :) Most mar nagyon jol esne.


Gratulalok az ikrekhez! :) Gondolom, nagy az izgalom, es ugye Neked duplan. Vigyazz Magatokra nagyon.

2010. márc. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!