Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejér megyei / székesfehérvári...

Fejér megyei / székesfehérvári kismamák, nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés

Kinek kell adnia a beutalót a laborba (a vérvételre) azokra a dolgokra, amiket a 12. terhességi hétig szoktak nézni? Vércsoport stb.

Csak mert direkt ezért elmentem a háziorvoshoz, aki közölte, hogy a beutalókat a védőnő adja. Majd elmentem a védőnőhöz, aki szerint a háziorvos adja. Visszamentem a háziorvoshoz, de tök bunkó volt és csak azt hajtogatta, hogy ő nem tud ilyet adni... Most akkor mit csináljak?? Közben már a 10. héten vagyok és jövő héten le kéne tudnom ezt.


2015. aug. 3. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a védönő beírta a kiskönyvbe,hogy milyen vizsgálatok kellenek, hova kell beutaló és az orvoshoz mentem érte. Be sem kellett mennem, mondtam hogy mi kell és már kaptam is a beutalókat.
2015. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Későbbi idetévedőknek írom, hogy a CSNK-ban adják a beutalókat, de elvileg az új szabályozás értelmében a háziorvosnak is ki kéne adnia ezeket (csak az enyém nem valami segítőkész)
2015. okt. 6. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!