Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem féltek a dinamikusabb...

Ti nem féltek a dinamikusabb terhestornák alatt, hogy nehogy gond legyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Rubint Rékára. Igencsak kell a levegő, ha valaki végig akarja csinálni. Amíg nem voltam várandós, bírtam a terhelést, és az igazság az, hogy most is bírom, csak közben aggódom, hogy nem baj, ha elfáradok, ha kapkodom a levegőt, vagy ha egy-egy izomcsoportot alaposan átmozgatok, nem lesz izomlázam, vagy abból valami gond? 27. héten vagyok, nem akarok eltunyulni csak azért, mert már nehezebb mozogni. De túlzásba sem akarok esni.
2015. aug. 4. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elfáradsz az nem baj, de ha már erőlködsz és kapkodod a levegőt az egyáltalán nem jó, hisz ha neked nincs elég oxigén, akkor a babának honnan lenne. Nem kell eltunyulni, de csak addig csináld amíg jól esik.
2015. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már babavállalás előtt is hajlamos voltam túlhajtani magam. El nem tudom képzelni, hogy torna alatt nem megy fel a pulzusom, ha pedig felmegy, automatikusan jön a levegő kapkodás is. Én is épp ezért félek, hogy neki nem jut megfelelő mennyiség. De ha megnézed, Rubint Réka is zihál néha a videón, akkor egy átlagos edzettségű, vagy az alatt levő kismama hogyne tenné? Ha meg annyit teszek, amennyi nem terheli meg a légzésem, pulzusom, akkor abból nemhogy 30-40 perc nem lesz, de lehet, hogy 5 se... olyan patthelyzetnek érzem. De a sétálgatás meg nem elégít ki, úszni nem tudok, félek a víztől. Régen futottam, de végképp nem merek már. Nem tudom, mi más maradna, ha nem ez? Nem akarok tunyulni, az első szülésem előtt nem csináltam semmit, alig bírtam mozogni a végére. Most mozgásban akarok maradni. TE mit tornázol?
2015. aug. 4. 13:45
 3/6 Annapannaanna válasza:
100%
Én Rubint Rékázom
2015. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Annapannaanna válasza:
100%

Én Rubint Rékázom

Hát lefárazt az biztos de ha nem bírom. Akkor megállok


De ha gondolod irj privátban

és válaszolok

:-) :-) 39Km

2015. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En jelenleg meg szobabicozom, csak 5 hetes vagyok, de kesobb en is szeretnem elkezdenu a Reka terhes tornat. Elotte en is futattam is a bicikli mellett, most is mennek szivesen, de nem annyira merek. Kerdezo, te a futast egybol abbahagytad, vagy csinaltad meg valameddig?
2015. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, es meg annyit, erdemes lenne egy pulzusmero orat is beszerezni, hogy lasd mennyi a pulzusod, mikor sok, mikor eleg. Nekem 140-150 kozott tokeletes, 150 folott mar lassabban tekerek, nehogy baj legyen, de altalaban igyekszem addig sem eljutni. Ez nekem a zsiregeto tartomany, ettol meg nem zihalok ;-)
2015. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!