Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyat, aki diéta...

Ismertek olyat, aki diéta miatt/mellett nem hízott terhesség alatt? Sőt, fogyott?

Figyelt kérdés
Kicsivel teherbeesés előtt kezdtem az szénhidrát diétát, fogytam is. Mire számíthatok? Lehet, hogy végig csak stagnálni vagy csökkenni fog a súlyom? Merthogy sikerült a baba, de a diétát és tornát tartom továbbra is. Lehetséges, hogy én nem fogok felszedni kilót? Van ilyen ismerősötök? Van miből fogynom, szóval nem egészségtelen soványságra gondolok :))
2015. aug. 4. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

attó függ mennyi a súlytöbbleted


ha pl 10 kg és leadsz 5-öt, de erre jön a baba, magz.víz, lepény súlya sacc 5 kg, akkor pont ott vagy ahol álltál


ha a súlytöbblet 20 kg és leadsz 10-et, feljön 5 kg, akkor minuszban vagy 5 kg-al


de mindemellett a szervezet a magzatvízcseréhez vizet raktároz, ami megint lehet 10-20 kg is..


más.

igaz nem diéta mellett, hanem egy anorexiásról tudok, aki 7 kg-t szedett fel az egész terhesség alatt, ebből kiindulva fogyni max a terhesség elején lehetséges

2015. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is diétáznom kellett a magas cukor miatt, és nem híztam jelentősen a terhesség alatt. 9 kg jött fel, és a szülés után le is ment. Szinte csak a baba súlya, meg a magzatvíz, meg még több víz, ami feljött. Nem gondolom, hogy fogytam egyébként, csak stagnált a súlyom.
2015. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a noverem is ilyen volt. Kb 15 kilo plusz volt rajta terhesseg elott, a szules utan mar csak 10.
2015. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is diétáznom kellett a cukrom miatt. 6 kg plusszal mentem szülni. Szülés után kevesebb volt a súlyom, mint előtte.
2015. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm a baba előtt is vékony volt, rendszeresen sportolt, egészségesen étkezett. 10 kilót hízott, szülés után 2 héttel már nem volt rajta plusz. Hozzá kell tenni, hogy odafigyelt arra, hogy mit evett és a 13. héttől 33-ig sportolt.
2015. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a harmadik terhességemnél voltam terhességi diabéteszes, ezért diétáznom kellett. Az összes hízásom 4 kg volt, ezt még a terhesség elején szedtem fel, amikor még nem derült ki a diabétesz. Utána stagnált a súlyom.
2015. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem diétáztam

ellenben duci vagyok :-)

viszont mind a 3 terhességem alatt "fogytam" vagyis az induló tömegem 5-8kg több volt mint a szülés utáni

normálisan étkeztem semmi extra nem volt benne


ellenben a húgom bármit csinált mind a 3 terhessége alatt 20kg hízott ...


szerintem ez alkati és genetikai dolog is !

de tény h odafigyeléssel sokat tudsz tenni ellene

2015. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!