Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan anyuka,...

Van köztetek olyan anyuka, akik nem voltak rajta a "babaprojekten", csak éppen nem bánták volna, ha lassan becsúszik?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy nem volt megbeszélve, hogy akkor most legyen. Egyszerűen csak lazábbra lett mondjuk véve a védekezés, az esélyt megadva.
2015. aug. 5. 14:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Jelen. :)

Beszéltünk már róla, hogy mi lenne, ha besikerülne, de tudatosabban csak későbbre terveztük. Aztán az egyik hónapban nem védekeztünk...

2015. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi is valahogy így voltunk. Egy évvel későbbre terveztük, de egyik nap elmaradt a védekezés.
2015. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Mi!

Mostanában tehát augusztusban a szabadság idejére szólt az eredeti terv, hogy belefogunk. De igen, igen lazára vettük a védekezést, ha épp volt kedvünk kibontottuk a kotont, ha nem, akkor meg nem. Már 23 hetes vagyok! ! :)

2015. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mi is megbeszéltük, hogy nem lenne baj, ha jönne, bár ideális egy évvel később lenne, majd lazábbra vettük a védekezést. Három hónapos a fiunk.


Örülök, mert így alkalmam sem volt rástresszelni.

2015. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tavaly költöztünk össze, úgyhogy még folyamatban vannak ház körüli teendők, 1 évre előre meg van tervezve mit kellene felújítani, megcsinálni, megvenni. Szóval mindig van és lesz is valami. Párom szavaiból úgy vettem ki, ő soha nem lesz az a "gyerektervezős" fajta, úgyhogy ezzel hagyjam is békén. De mi is picit lazábbra vettük a védekezés témakört. Ezért voltam kíváncsi. Végül is ha valaki nem akar gyereket, az megtesz mindent, hogy be ne sikerüljön. Átváltottunk megszakításra, csak akkor van gumi, ha azt mondom most ne, mert "középidőben" vagyok. Így picit rosszul is érzem magam, nehogy az legyen, hogy rajtam múlik. De viszont a pakliban így már benne van. De ha megkérdezném nem-e csinálunk gyereket, szerintem a világból kiszaladna. Viszont ha pozitív teszttel várnám haza, teljesen másképp reagálna. Tudom, mert pár hónapja volt egy vaklárma, és pont ő volt az, aki higgadtan kezelte a dolgot és nem kétségbeesetten.
2015. aug. 5. 14:51
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát, ha mindig van megszakítás, akkor azon múlik, hogy ő a férfiak azon 40%-ába tartozik-e, akiknek az előváladékában van sperma, illetve, hogy kiveszi-e időben. Így, hogy a középidőben óvszereztek, még kevesebb az esély, de persze azért fennáll.


Mi kb. 8 hónapig voltunk együtt megszakítással, én végig reménykedtem, hogy hátha, de végül az első éles hónapban fogant, peteérés környékén (bár késői ovum volt a 19-20. ciklus nap körül).


Arra azért készülj fel, hogy ha becsúszik, akkor nem emelhetsz nehezet, és nem túl jó, ha fizikailag megerőlteted magad, szóval nem a legjobb ilyen szempontból, ha a felújítás közepén derül ki. Ráadásul, ha festetek, akkor azt nem kéne belélegezned sem, így azt próbáljátok korábbra időzíteni.


Drukkolok, hogy ott legyen a baba, amikor mindketten készenálltok rá:)

2015. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én nem ismerem ezt a típust, aki elvileg nem akar, aztán meg örül, ha mégis összejön! Mint írtam, mi mindketten akartuk, csak fél év múlva. Ha nektek ez megfelel, így is lehet játszani, bár én nem lennék nyugodt, ha a párom a "családalapítás" szó hallatán kifutna a világból.

Itt a gyakorin olvastam még csak ilyen férfi típusról. . Valóságban azt látom, igenis mindkét fél benne van és akarja!

2015. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ő is akarja majd, csak szerintem a felelősségtől fél. Attól az elhatározástól, hogy akkor most vágjunk bele és csináljuk. Én így érzem. És ezen x év se fog szerintem változtatni. Ő egyszerűen ilyen típus, aki az érzelmeit is képtelen kimutatni. Ugyanez vonatkozik erre a témára is. Nem akar róla beszélni, feszélyezi a téma. De láttam azt, ahogyan reagált pár hónapja, amikor esélyes volt a dolog. És meglepődtem, mert teljesen más reakciót vártam. Szóval pozitívan csalódtam akkor is e téma kapcsán. Rájöttem, hogy attól, hogy az ember valamit nem tervez, még nem feltétlen van ellene.
2015. aug. 5. 15:10
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Ezt tipikusan azok a nők magyarázzák be maguknak, akik gyerekkel akarnak egy pasit megfogni. Ha gyereket akar, akkor fogja mondani, nem kell átverni, mert nem lehet hazugságra alapozni egy életet.
2015. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, hidd el, 30 évesen 6 év kapcsolat után nem ez a célom. ;)
2015. aug. 5. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!