Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba becsúszik, akkor...

Ha a baba becsúszik, akkor megtartsuk a barátnőmmel, vagy ne?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 12. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát ne haragudj, de ezt mi hogy döntsük el helyettetek?

Hány évesek vagytok? Suli,munka,lakás? Együtt vagytok vagy csak épp kufircoltatok egyet? Akarjátok a babát?

2012. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jövőre 19 leszek, a barátnőm 17 lesz lesz jövőre. A barátnőmmel együtt vagyunk,és járunk szeretjük nagyon egymást. Én megtartanám a babát,a párom véleményét nem tom igazán.
2012. nov. 12. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz gyereket, akkor VÉDEKEZZÉL NORMÁLISAN.

Ha meg védekezés ellenére becsúszik, akkor hagy ne mi döntsük már el, mit csináljatok vele...

2012. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne az járjon a fejedben, hogy mi legyen, hanem hogy MI NE legyen.


Akkor akarj majd babát, ha barátnőddel évek óta együtt vagytok, van lakásotok, és munkahelyetek, hogy ne 25000 ft-os gyesért maradjon a csaj otthon...

2012. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megtartsuk gyerekfejjel vagy megöljük a gyerekünket ahelyett hogy felelősségteljesen védekezünk és az esélyét sem adjuk meg annak, hogy ezen gondolkodni kelljen???

11 éve gumizok, igen, jobb lenne nélküle, de végiggondoltam mit és mikor akarok az élettől és kitől akarok gyereket. Kétszer nem védekeztem, tudatosan, 2 gyerek lett belőle, akkor amikor én akartam. Fel kell húzni és akkor nem írsz ki ilyen kérdést és nincs dilemma, amire másoktól várod a választ.

2012. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. nov. 12. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Védekezni kell és akkor nem lesz ilyen próblémátok.
2012. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. nov. 20. 16:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyermeked életét ne bízd már vadidegen emberekre. :) Ezt Nektek illetve a szüleiteknek kell eldönteni! Bár még azt mondom a szüleidnek is csak akkor van némi beleszólása a dologba, ha rájuk lennétek szorulva és be kellene, hogy segítsenek anyagilag! Én is 19 évesen lettem várandós, míg kihordtam a kislányom a szüleimnél laktam de utána különköltöztünk, azóta is dolgozunk, nem kérek a szüleimtől sem pénzt sem más jellegű támogatást. De ami viszont fontos lenne, hogy ha tényleg nem akartok még babát, védekezzetek. :) A többiről pedig döntsetek Ti magatok, ne pedig mások!
2012. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
előző köszi mindent!
2012. nov. 27. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!