Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Striák elleni harc?

Striák elleni harc?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 28 hetes vagyok. Még nincs striám. Alapból gyorsan nőttem, sokat híztam, ezért régi fehér csíkok vannak a combomon és a csípőmön, így azt gondolom hajlamos vagyok rá.


A védőnő tanácsára olívaolaj-szőlőmagolaj-narancs illóolaj keverékével kenem esténként a hasam, mellem, csípőm, combom, mellé sok folyadékot fogyasztok. Az ágyneműnek olyan illata van, mint egy grillsütödének, hiába mosom magas fokon, hosszú programmal, blöeee...


Szerintetek lesz ennek értelme? Megúszhatók a csíkok, ha "küzdök" ellenük?



2015. aug. 6. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A cuccnak, amitől már hánysz, semmi értelme. Akármilyen (kellemes illatú) testápoló megteszi. Ha hajlamos vagy rá, akkor akármivel kenheted ki fog jönni. Ha meg szerencsés vagy akkor meg megúszod.Nem rajtad múlik, adottság.
2015. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem hányok, meg ezt a kis időt már kibírom. Kb. 3-4 hónapja kenem már magam. A bőrömnek egyébként biztos jót tesz, nagyon szép és puha. De írják többen, hogy striák a végén jönnek... ezért aggódom.
2015. aug. 6. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy elsősorban alkati dolog, de ettől függetlenül nem árt tenni ellene. Én sima babaolajjal, majd annak egy sűrűbb változatával, olajgéllel kentem magam. Csíkok nélkül mentem be szülni, azonban a köldököm környékén 2 aprócska, alig észrevehető repedés mégis lett (talán a vajúdás alatt feszült annyira?).
2015. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én dm-es stria elleni olajjal kentem, egy csíkom sem lett, pedig kamasz koromtól tele a combom, fenekem, csípőm, még a térdemnél is van. Szóval érdemes kenni, használ.
2015. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy vagyok, mint te, hogy a combom, fenekem, csípőm csíkos kamaszkorom óta. Viszont a terhességtől a hasamon nem lett egy csík sem érdekes módon. Sima Rossmannos babaolajjal kenegettem. 15 hetes vagyok a második babával, remélem most is így lesz.
2015. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén kamaszkori striáim vannak.

Most várom a 4. babámat és a terhességek alatt egy csíkom sem lett.

Én Johnsons olajgélel kentem magam már a 8. héttől.

[link]


Jó szívvel ajánlom!

2015. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elejétől kenem magam DM-es olajjal, a 34. héten egyik napról a másikra tele lett a hasam csíkokkal. :( Nem tudom, több lenne-e, ha nem használtam volna, a kenegetést folytatom, de szerintem a 28. héten még bármi lehet ez ügyben.
2015. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is a dm-es striák elleni olajjal kentem magam, de az utolsó hónapban sajnos totál tele lettem csíkokkal.

Nálunk ez családi vonás, anyámnak is tele van csíkkal.

2015. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sok csíkom lett tini koromban. Közel 30kg hiztam terhesség alat, de egy új se lett rajtam, dmbe vettem olajat, de nem dmes márka volt valami más. Nekem is kidobos lett az ágynemű utánna, mert sose tűnt el az illata, de nekem megérte, megúsztam hogy a hasam, csípőm, cicim is csikos legyen. Korábban csak a combom meg a fenekem lett olyan. Ott se alakult ki új.szoval szerintem megéri harcolni ellene.
2015. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
így is gyönyörű vagy!:)
2016. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!