Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit használtok, használtato...

Ti mit használtok, használtatok striák megelőzésére?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenki más,és ez bőrtípustól is függ. De ha meg lehet próbálni megelőzni mit találtatok hatásosnak? Köszönöm
2015. márc. 2. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első két terhességnél semmit nem használtam, mert kicsi volt a hasam. Viszont a harmadiknál iszonyat nagy volt a hasam, mert dupla köldökzsinóron volt a pici, úgyhogy én babaolajjal kentem napi 3x, nem is lettem csíkos :)
2015. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Èn a Dm ben kaphatò Alverde striàk elleni krèmet hasznàltam es hasznàlom most is. Nagyon jò.
2015. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dm-es olaj jött be, striára hajlamos vagyok, egyelen csíkom sem lett a hasamon.
2015. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kentem mindennel, de mégis striás lettem. Mandulaolajjal, vichyvel, babeval
2015. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
oliva olajjal kentem,nem lettem striás:)
2015. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :) mikortól kezdtétek el kenni??én még csak pozi tesztnél tartok,kb 6hetes vagyok :)
2015. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a 20.héttől kenegetem minden este, de van amikor napi 2 x is, sima testápolóval, és eddig nem lettem csíkos.

Viszont eddig nem kentem a mellem és lett rajta 3-4 vörös csík, de már azt is kenem és halványult. :)


32hkm

2015. márc. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is a dm-ben vettem erre való krémeket, annyiszor kentem, ahányszor írták, egyre drágábbat választottam, de mindegyiknél tovább csíkosodtam... Most második terhességnél argánolajjal kenem napi egyszer, a hasam is kisebb, nincs új csík és a hatodik hónapban vagyok. Nem feltétlenül a kencéken múlik.
2015. márc. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!