Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első alkalom utáni terhesség?

Első alkalom utáni terhesség?

Figyelt kérdés
Kb 1hete tötént, nem terveztem hogy lefekszek vele de igy alakult, nem hasznaltunk óvszert viszont nem bennem élvezett el,igazánból csak bement és már ki is vette,meg utánna nem is véreztem se semmi,most meg félek nehogy terhes legyek, mert ilyen meggondoltatlan voltam, és kérlek ne szidjatok igy is nagyon szarul érzem magam a történtek után,kb 1hét múlva kellene h megkapja de mar fáj kicsit a hasam...kérlek segítsetek,otthonomtol messze vagyok orvoshoz nem mehetek, de viszont nagyon parazok h meg e kapom,és ha ne adj Isten terhes vagyok, nem szeretnem megtartani...lehetel e ettől az egésztől terhes??

2015. aug. 7. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit meg e kapsz?
2015. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem leszel terhes de azért máskor jobban vigyázz már csak azért is hogy ne érezd magad rosszul és kellemetlenül utána.
2015. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehetsz, mert nem védekeztetek!
2015. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 hete történt, 1 hét múlva várod, hogy megjöjjön... akárhogy is nézem, ez pontosan azt jelenti, hogy a legeslegtermékenyebb időszakodban voltál ilyen hülye!


Imádkozz, ha már Istent emlegeted! Mást nem tehetsz.

2015. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz. Sajnos rosszkor voltatok együtt. A tini srácok spermatermelése, előváladéka, önuralma me nem épp életbiztosítás. Ha már ekkorát kockáztattál legalább élvezhettétek volna... Ennek így mi értelme volt?
2015. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan! Mi a fenéért nem használt a pasid óvszert?

Én ezt sose fogom megérteni.

Amikor nem akartam gyereket, védekeztünk (óvszer, vagy tabletta). Amikor férjhez mentem és eldöntöttük, hogy családot alapítunk, akkor már nem védekeztünk. Ennyi! Sose kellett félnem, hogy megjön-e, vagy sem!

2015. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!