Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici vérzés a 37. héten?

Pici vérzés a 37. héten?

Figyelt kérdés
Az imént voltam a mosdóban és kisdolog után ahogy megtöröltem magam, picit rózsaszínes lett a wc papír. Utána megtöröltem újra célzottan a hüvelybemenetem és pár csepp élénk piros vér volt rajta. Mivel egész terhesség alatt egyszer sem volt hasonló, most nagyon megrémültem. Pár napja szúró hüvelybe kisugárzó nyilalást érzek, de állítólag az ilyenkor tipikus, baba nyomhat egy ideget, ezért nem pánikoltam különösebben, de most félek. Baba mozog, remélhetőleg jól van. Valaki tapasztalt hasonlót, vagy tudja mit jelenthet az utolsó hónapban pici vérzés?

2015. aug. 8. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy mennyiség,akkor lehet tágulásos vérzés is. Nem kell pánikolni, de reggel hívd fel a szülésznőd/orvosod, ha van és jelezd neki :)
2015. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Tényleg, holnap munkanap, felhívom legalább a védőnőt.
2015. aug. 8. 01:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 41. héten volt ilyen. Bementem a kórházba és két újjnyira nyitva voltam. Tágulásos vérzés volt. Valószínűleg szülni fogsz. Én nem a védőnőt, hanem a dokimat hívnám fel, vagy bemennék a kórházba. Sok sikert!
2015. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzéssel kezdődött a szülés, tágulás miatt volt, aztán jött a nyákdugó. Csak a nagy mennyiségű a gáz ilyenkor.
2015. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért is izgulok, mert 2 hét múlva császároznának, a dokim épp külföldon szabizik, előtte ér haza. Egyrészt nagyon örülnék, ha napokon belül láthatnám a picurkát, de azért így...egyébként most reggel ugyanaz volt. A tisztaságin semmi, de pisilés után 2 csepp vér a papíron, fájdalom nincs, baba mocorog.
2015. aug. 8. 06:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba mindenképpen! Ne izgulj! Biztos jó szakemberek vannak benn! Most nem a doki szabija a lényeg, hanem, hogy jól legyetek. Már pedig, ha ez tágulásos vérzés, azt csak a kórházban tudják megmondani, akkor műtét lesz! Nem fognak úgy hagyni!
2015. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is verzessel kezdodott a szules, igaz nekem akkor mar fajasok is jelentkeztek.

Menj be szerintem is, nezzenek rad!

Majd irj, hogy hogy vagy!

2015. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Belolem a 32. Heten egyszercsak elkezdett omleni a ver, a mento vitt a korhazba. A babonak semmi baja nem volt, azota se derult ki mi lehetett a baj. Arra gyanakszom, hogy aznap nagyon surun kellett wc-re jarkalnom, illetve akkor mar masodik nap, de furcsa mos valamiert megis szorulasom volt, szoval a nagy nyomasokban valoszinun egy er megpattanhatott. Nekem utana meg olyan jol erezte a babam benn magat, hogy 4 napot rahuzott a kiirtra, de akkot mar inditani kellett, mert a feje meg mar felig kinn volt :D
2015. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hìvtam a védőnőt. Azt mondta, ha semmi fájdalom/ összehúzódás nincs és csak pár csepp volt, akkor puhul a méhszáj, elpattanhatott egy hajszálér. Viszont ha holnapra nem múlik el teljesen,esetleg erősödik, fájni kezd, akkor azonnal ügyelet. Kicsit megnyugodtam, mert azóta volt egy pici folyás a tisztaságin, teljesen átlátszó volt, semmi vér, remélhetőleg tényleg csak elpattant egy pici ér, mert már nagy a nyomás odabent. Pedig a félelem ellenére már kezdtem egy picit örülni is, hogy mindjárt babázunk ☺
2015. aug. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!