Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esély, hogy megmarad a...

Van rá esély, hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lenne szükségem.

21.-én kedden kellett volna megjönnie, de már hétfőn is pozitív lett a terhességi teszt. Nagyon örültünk a babának,már nagyon szerettünk volna. Szombat reggel csináltam még egy tesztet, az is pozitív lett.

Tegnap este viszont elkezdtem vérezni, először csak kicsit, de mire bejutottunk az ügyeletre már erős vérzésem volt. Megvizsgált a doki + csinált uh-ot,nem látszott rajta a baba, de azt mondta, h ilyen korán még nem is látszana. A végén azt mondta ez erős menstruáció jellegű vérzés, és kis esélye van,h van még baba, de látott már csodát, ugyhogy par napot pihenjek, szedjek magneb6ot, es 1hét mulva teszteljek ujra+uh. Az érdekes, h a vizsgálat után elmúlt a vérzés és azota sincs egyáltalán. Most itthon vagyok, de nagyon aggódok, 1hét hosszú idő. Volt már valakinek ilyen? Reménykedhetek még, hogy megmarad a baba?? :(



2015. júl. 27. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre az jó jel hogy elmúlt a vérzés. Majd írd meg mi lett légyszives. Kivánom a legjobbakat :)
2015. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, van remény. Az orvosok nem szoktak a levegőbe beszélni csodákról, sőt. Ha korai vetélés zajlott volna le, akkor az több napig is eltartó folyamat, menstruáció-jellegű, de valószínűleg arabosabb vérzéssel jár és görcsösebb is. Tudom, hogy nagyon hosszú az egy hét, de hamarabb nem éremes tesztelni, mert ha baj is történt volna, a HCg még nem ürült volna ki a szervezetedből, tehát pozitív lenne még a teszt, viszont egy hét múlva már reális képet kell adnia.


addig pihenj, testben-lélekben egyaránt, szedj tényleg magnéziumot, beszélgess a babáddal, sé tényleg soha nem add fel a reményt:) És majd írd meg légy szívesa, hogy hogy alakultak a dolgok:)

2015. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nagyon remélem, hogy nem lesz baj. Az is aggaszt,hogy az orvos szerint normális, hogy még nem látszódik semmi az uh-on, de ő úgy számolta,hogy a 4. héten vagyok, de tudtommal az utolsó menstruáció első napjától kell számolni,ami június 23. volt,ami pont holnap 5 hét. Az 5. héten pedig mindenhol úgy olvastam,hogy már látszódnia kell. Csütörtökön megyek orvoshoz,addig is pihenek.
2015. júl. 27. 17:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Azóta barnázok, hol éppen csak, hol erősebben.. 😔
2015. júl. 28. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
jaj, szorítok nektek én is nagyon!
2015. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Van remény,csak te magad is hidd hogy lehetséges.Ha nagyon akarod történhet csoda és lehet kisbabád,de ha nem akkor se törj össze tovább próbálkozhatsz és egyszer biztosan lehet gyereked.Kívánom a legjobbakat és szurkolok. :-)
2015. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van valami változás, kedves kérdező? Remélem jól vagytok!
2015. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt és biztatott.

Csütörtökön voltam orvosnál aki tapintásos vizsgálat alapján azt mondta nincs terhességre utaló jel. A barnázás időközben elmúlt, a teszt továbbra is + volt. Megbeszéltük,hogy másnap reggel vérvétellel megnézik a hcg szintén. Természetesen teljesen el voltam keseredve, de pénteken a hcg-meg majdnem 18000 volt. Azonnal csinaltak uh-t és ott volt a 8.5 mm-es petezsák..el se tudom mondani milyen boldog voltam,meg vagyok azóta is :) Az orvos azt mondta őszintén azon aggódott,hogy méhen kívüli terhesség vagy már nagyon korán megszakadt.

Amennyiben újra barnázni/vérezni kezdenék kapok rá gyógyszert.

Remélem most már nem lesz baj,szörnyű volt ez a pár nap.

2015. aug. 2. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég!

Látod, csak hinni kell benne, a sors is meg akart ajándékozni egy kicsi babával, és ő is veled akar maradni!

jó egészséget kívánok mindkettőtöknek. azért néha visszatérek, hátha írsz még! :)

2015. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!