Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatviz szivárgás lehet? 39hkm

Magzatviz szivárgás lehet? 39hkm

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, a bugyim tisztavìz 2órànként cserélem a bugyit 4 napja voltam orvosnàl szerinte nem magzatvíz, csak egy uh vizsgàlatot csinàlt,de nem nyugodtam meg. Ma egesznap folydogàlt de most nem csak vìzszerü volt hanem ilyen fehér krémes valami. A vizelet tenyésztés és kenet vétel jó lett, szaga nincs. 3 vàros patikàjàban voltam magzatviz jelzö betétért sehol nincs :( nagyon tanàcstalan vagyok. Nem szeretnék újra tévesen bemenni nincs orvosom és nagyon flegmàk igy. Valakinek volt ilyen gond?

2015. aug. 8. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, mert nekem mindháromnál burkot repesztettek... viszont a barátnőm így járt mint te. 4 napig folydogált neki valami, a doki azt mondta nem magzatvíz. Aztán egyik éjjel rendesen elfolyt neki :)
2015. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem mikor ilyen jellegű volt akkor a vizem szívárgott.

szerintem kórház. ott biztosat tudnak mondani.

ha erősebb a folyásod akkor sem cseréled két óránként a bugyit.

szerintem víz.


majd írd meg mi volt

2015. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is víz. Nekem is csordogált, igaz csak néhány órán keresztül. Nem voltam biztos benne, de egy hirtelen mozdulat után rendesen elfolyt. A kórházban a doki mondta, hogy zavaros is volt.
2015. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a magzatvíz lehet. Fejfekvésű a baba?
2015. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bementél végül?
2015. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bementem masnap es csinaltak egy vizagalatot egy hosszu lampas palcikaszeruseggel szerintem a burkot vizsgaltak kegyetlen volt... aztan egesznap verezgettem fajdogalt a derekam es masnap beindult a szules reggel 11kor kezdodtek es masnap negyedxp 9 ig vajudtam borzaszto volt. En ugy gondolom ha nem lett volna ez a vizsgalat nem indult volna meg a szules. Orulok hog bementem itt szuszog mellettem a 4honapos kisbabom :)
2015. dec. 18. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!