Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon SOS, kb fél órája...

Nagyon SOS, kb fél órája pisiltem és olyan fél deci valami kifolyt még belőlem, viszont hüvelykúpot használtam este nem tudom h folyás vagy magzatvíz? Kórház?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom! Tegyél be zsebkendőt és figyeld, hogy ismétlődik-e, mozgásra jön-e még, mi mást érzel még. Simán lehet bővebb folyás is, nem kell azonnal bepánikolni! :) Hányadik hétben jársz?
2015. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajat eset:39het, mosdobol kijottem es egyszer csak nagy mennyiségű folyadék távozott ami nem maradt abba. Nálam a magzatviz szulesig folyamatosan jött es olyan érzés mint ha bepisilne az ember de nem tudja abba hagyni.

Hanyadik hét. Jól mondja az első. Figyelni kell ismétlődik e mert a magzatvizet nem lehet bent tartani.

2015. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az lemaradt. Akkor se aggódj ha az. Nálam a magzatviz tavozas utan is 3ora volt mig beindultak az összehúzódások. Persze ha nem tul korai terhesség. 2es
2015. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azóta semmi van benn tisztasági , 39.hét szóval ....de egy hónapja mindig megyek vaklármában , most nem akarok megint csak nehogy most legyen már baj... holnap kell mennem dokihoz
2015. júl. 17. 08:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért ne betétet tegyél be, mert azon a kis mennyiséget nem érzed és a színét sem tudod jól belőni, főleg, ha mintás a bevonat. A zsebkendő nekem bevált, mikor ilyesmin tűnödtem, sima folyás volt amúgy nekem. Amikor szüléskor elfolyt a víz... nah, az egyértelmű volt. A hüvelykúp miatt is gyanús, hogy neked is folyás, és azért is, mert ha fél óra alatt egyszer volt, akkor nem valószínű a magzatvíz.
2015. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Jajj, hát ha magzatvíz, akkor sem kell már ennyire idegeskedni 39. héten :) Nyugi! :D Ha beindul, beindul és észre fogod venni! Nem kell berohanni, akkor csak piszkálgatnak. Tedd a hétköznapi teendőid, ahogy mindig is, és meglátod, mit hoz a mai nap :))))) Ne félj! :)
2015. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen nem is azért vagyok ideges h jönne. Hanem h menjek-e mert olvasgatok ugye egyből a neten h fertőzésveszély meg ilyenek. Az első bébimnél burkot repesztettek ott folyt vagy két liter de most hát bizonytalan vagyok mert igaz a mondás h minden terhesség más.
2015. júl. 17. 08:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Ertem. Akkor varj picit és figyeld meg. Ha megismétlődik akkor szivárog. Akkor kórház.

Egyetertek nekem mondom szinte kibukott a magzatviz. Egyből tudtam az elsonel. Most 35 hetes vagyok. Varom mint hogy lesz. De pl. most sokkal lazabb a terhességem. Tehát minden terhesség mas ahogy mondod. 2es

2015. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
krémes folyás csak...
2015. júl. 17. 09:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Az is lehet, ha olyan állagú hüvelykúpot használtál, hogy az távozott belőled.

Én is használtam anno olyan kúpot, mondjuk az hüvelyflóra helyreállító volt, hogy kb., mintha bepisiltem volna, olyan mennyiségben és minőségben távozott másnap. Nem is használtam olyan fajtát többet.

2015. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!