Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdjem el az utrogestant...

Kezdjem el az utrogestant saját szakallra?

Figyelt kérdés

tavaly két vetelesem volt. A második terhességnél nagyon szerettem volna utrogestant szedni, mert pecsetelgettem, de az orvos nem irt fel, mondván, hogy ő csak habitualis vetélés eseten teszi. Csodálkoztam, mert egy vetelesem mar volt addigra, es közel voltam a negyvenhez.

Ma reggel pozitívat teszteltem, de kedden hajnalban elutazom 9 napra es addigra (az új) nőgyógyászomat nem érem el. Ismerős fel tudna írni, es hétfőn kiválthatnam meg.


2015. aug. 8. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én keresnék hétfőn egy még újabb orvost.
2015. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én pozitív tesztöl szedtem igaz doki mondta hogy pozitív tesztöl szedjem és csak 6 hetesen mentem először hozzá
2015. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En nekem mindketto terhessegemnel kellett alkalmaznom. Elote volt egy missed abom sajnos. A kisfiamnal doki irta fel, most viszont ahogy pozit teszteltem egybol magamtol elkezdtem alkalmazni mert volt itthon par dobozzal. Orvoshoz egybol nem is kaptam idopontot. Szerencsere semmi aj nem volt, lassan szulok, a doki se kifogasolta h magamtol kezdtem el szedni. Szerintem a te esetedben artani biztosan nem fog. En elkezdenem szedni (meg ha sokan megkoveznenek emiatt)
2015. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 vetélés után szerintem elkezdeném magamtól is.

És jobb is, hogy dokit váltottál.

2015. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 agleh ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. 4 évvel ezelőtt ikerterhes voltam első magzat 9. héten elment utána kezdtem utrogestant szedni, szigorú fekvés, aztán sajnos a 12. héten a második magzat is elment. Majd félévvel később újra terhes lettem, a 7. héten vérezni kezdtem, és elég sok utrogestant kellett szednem. Kislányom 3,5 éves. Most vagyok 4 hetes terhes, gondoltam a 7. hét végére kérek időpontot a dokihoz, de elgondolkodtam, hogy az előzmények miatt lehet, hogy korábban el kellene mennem. Ti mit gondoltok?
2015. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Menj korábban!

Én ma telefonon elértem a doktornőt, felíratja az Utrogestant (2x1, egyelőre semmi baj nincs), és előre vett augusztus 27-re (holnap 2 hétre elutazom).

Pont a tavalyi két vetélésem miatt. 4+2 vagyok most.

Szurkolok neked, és sajnálom a korábban történteket.

2015. aug. 10. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!