Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nap alatt 4x kaptam meg...

2 nap alatt 4x kaptam meg azt, hogy mikor jön a baba, mert már hatalmas a pocakom. Tényleg olyan nagy, hogy mindenórásnak tűnök?

Figyelt kérdés

Szerintetek hány hetes vagyok ránézésre?


Amikor elmeséltem, hogy mikorra várom, akkor olyan reakciókat kaptam, hogy "óriásbébi" lesz, volt, aki csak jajongott, hogy hatalmas lesz, hordjak haskötőt, egy valaki azt is mondta, hogy nagyon lent van, nem vagyok veszélyeztetett, stb. Valószínűleg túlérzékeny vagyok, és ezért esik rosszul. De most a koraszüléses beszólásnál már tényleg megijedtem. Mindenki, aki véleményezte középkorú vagy idősebb nő volt.


Második baba és túlsúlyom is van, sajnos.

Szóval, szerintetek mennyi idős lehetek?


[link]


2015. aug. 8. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Azt mondanám,hogy 28-30hetes vagy es nincs lent a pocid.Ne törődj a hülyékkel es a rosszindulatú beszolasokkal...Hany hetes vagy?
2015. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de 36-37 hetesnek nézlek. Gondolom nem vagy annyi, ha azt írod kaptál koraszüléses beleszólásokat.

Ne foglalkozz velük, a has mérete meg a szülés várható ideje nem függ össze. :)

2015. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ó, ezt de utálom én is.. Hétfőre vagyok kiirva de semmi jele, hogy készülne kifelé, és már 2-3 hónapja ezt hallgatom, rám is hasonlóan hatott. Nekem sem sikerült de engedd el a füled mellett, mert simán megmsgyarázzák hogy márpedig tuti mindjárt szülsz. Én most már röhögök magamban hogy ugye én mrgmondtam hogy márpedig nem szülök előbb:) amúgy én vékony vagyok, csak a hasam nőtt igy még nagyobbnsk tűnik a hasam magamhoz képest, de az utóbbi pár hétben már nem nagyon nőtt szerintem.
2015. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
36-37-nek mondanám én is. Ha ennél fiatalabb, akkor valóban nagyobb, mint az átlag.
2015. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Sztem semmi extra. 30. hét körül tippelném én is. Ugyanezt éltem át mind a 3 gyermekemmel, egyik se jött korábban és átlagos méretű baba volt. Az emberek még hülyék.
2015. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mondják, mert olyan csúcsos, sokaknak csak a végére lesz ilyen alakja, legalábbis első babánál. Másodiknál nyilván előbb. De én is néznélek vagy 35 hetesnek.
2015. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 32-34 hetesre tippelnelek..de nyugi, engem 32 hetesen nem akart elengedni a gyerekorvosunk a baba receptjei nélkül, mert nem hitte el, hogy jol szamoltak ki a szules idejét...azt mondta az nem létezik, h addig huzzam:) 34 hetesen vervetelnel szinten sokkoltam a neniket, hogy meg hat hetem van...végül a 39. Heten szultem teljesen atlagos meretu babát:)és még csak tulsulOm se volt, mert diab. Miatt dietaznom kellett..
2015. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Énis így jártam a harmadik gyerekkel :) Mindenki mondta hogy nagy baba lesz, és tényleg hatalmas pocakom volt. Nekem 32 hetesen volt ekkora, mint neked a képen! Aztán szülésnél derült ki, hogy nem a baba nagy, hanem a kzsinór dupla, ezért volt akkora hasam :) (3200g és 63 cm volt a fiam)


Na szóval, 32 hétre tippelek.

2015. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
En is olyan 30-32 hetesre tippelek!:)
2015. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Olyan 29-30 hetesnek gondollak, többnek nem.

én is foylton ezt hallgatom, még az orvos is azt kérdezte a 26.héten hogy hol is tartok, harminc mennyi?

Mondom,csak 26.

Az emberek szeretnek túlozni.

2015. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!