Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fájt a hasatok, és...

Hogyan fájt a hasatok, és hol, mikor még csak sejtettétek, hogy babát vártok? Mikor derült ki?

Figyelt kérdés

Milyen volt a folyásotok?(--ha volt)

Köszi szépen,és boldog babavárást!


2010. márc. 8. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szúrt, kicsit görcasölt, mintha meg akarna jönni, de csak nem jött...
2010. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem éppen ugyan úgy fájt a hasam és a mellem is mielött meg szokott jönni.Aztán hiába vártam,nem jött meg... :) Én 6 hetes voltam mikor kiderült.
2010. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én onnan sejtettem, hogy tompán sajgott a hasam alja, hasonlóan ahhoz, ahogy meg szokott jönni, de mégis másként. Nem tudom meghatározni, mi volt más, de más volt:D

Plusz a mindjárt megjön érzés:)

És fáradékony lettem, pl. a bevásárlótáska hazacipelésétől korábban semmi bajom nem volt, akkor meg lihegtem, mint kutya a melegben:D (Bocs a hasonlatért:D)

ҝ

2010. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fáradt voltam, cici fájt mint mikor megjön csak sokkal tovább. És volt vérzés is előtte éppen hogy pár csepp és ezzel egy időben hasi görcsölés mint mikor megjön. Én valahogy tudat alatt tudtam de az előtte lévő hónapokban is mindíg vártam h hátha így csak későn csináltam tesztet mielőtt dokihoz mentem. 4 hetesen tudtam meg. nekem elcsúszott a p.ém.
2010. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt hittem a pé.-m miatt szúrkál a pocim. Aztán elkezdett fájni a mellem és iszonyatosan fáradt voltam. Meg éjjelente tudtam aludni, pedig én mindig rossz alvó voltam. 5hetes voltam mikor először a dokihoz mentem. (csütörtökön teszteltem pozitívat, szombatra nem vártam és nem is jött és következő héten hétfőn mentem dokihoz) Ja és vizes folyásom volt/van.

Sok egészséget Kismamik!!:-)

2010. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek!

Én meg azt érzem,szintén mintha megjönne,de nem erősen.Néha itt szúr,néha ott.Fehér krémes a folyásom színe és 26-28 naposak a ciklusaim.Ma vagyok a 28-ik ciklusnapon.

Melleim kicsit fájnak,kicsit meduzzadtak,de elviselhető.A hőmet nem mérem már,és nem is használtam most ovutesztet--visszavettem a tempón.:)így azt sem tudom mikor lehetett pém.

Nem teszteltem most mint máskor már ilyenkor vagy 5 tesztet ellőttem!Nem görcsltem most már rá,csak 2 naponta voltunk apával eggyütt.

Félek,hogy mégis megjön,mert olyan érzésem van a hasamban,ott lenn...:(

2010. márc. 8. 16:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 30-ik napon,és szép ++ lett a tesztem!Köszönöm,hogy válaszoltatok!Én vagyok a legboldogab!!!
2010. márc. 10. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!