Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen név illik...

Szerintetek milyen név illik a Horváth Leilahoz?

Figyelt kérdés
A párommal úgy döntöttünk, hogy a kislányunknak 2 keresztneve lesz, de sajnos nem tudjuk eldönteni h mi legyen a második keresztneve.Valami különlegesre névre gondoltunk ami kevés gyermeknek van.
2015. aug. 10. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem így is elég gáz ez.
2015. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Liza tetszik :)
2015. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Hatidzse - ez illene a Leilához. Mindkettő borzalmas amúgy.
2015. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem mi bajotok van, szerintem teljesen szép és viselhető név!
2015. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Akkor viseld, meg adjad a gyerekednek, ha tetszik, a te dolgod. Én nem adnám az enyémnek, mert proli divatnév szerintem, felnőtt korában mindenki tudni fogja, hogy alsóbb körökből származik.
2015. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Na azért állítsuk le magunkat... nekem se tetszik, de nem nekünk kell, hanem a kérdezőéknek. De a sértő véleményeket meg lehet tartani magunknak. Kíváncsi vagyok utolsó, neked mi a neved, biztos számtalan ilyen nevűt fel tudok sorolni a számodra prolinak bélyegzett társadalmi osztályból...


Kérdező, én ez mellé a név mellé valami hagyományosabbat választanék, hogy tudjon választani, melyiket szeretné viselni. Mit szólnál ezekhez? Horváth Leila Viola, Horváth Leila Tilda, Horváth Leila Imola, Horváth Leila Sára?

2015. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel egyetértek: adhatna neki valami rendes nevet, vagy valami tényleg különlegeset, hogy tudjon választani.


Katalin, Zsuzsa, Rita, Eszter, Márta, Benigna, Beatrix, Judit, Krisztina, Nóra, Dóra, Dorottya, Margit, Júlia, Olga stb. mind jó választás lehet.

2015. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Istenem.. egyesek de értelmetlenek itt.:D

A kérdező nem arra kiváncsi, hogy a Leila név kinek, hogy tetszik. :D

2015. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek , de már meg van a neve.... :)
2015. aug. 10. 20:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Horváth Leila Lilien

Horváth Leila Hanna

Horváth Leila Eliza

2015. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!