Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfeleloek ezek az adatok...

Megfeleloek ezek az adatok egy 24 magzatnak?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok mert mindig amikkor megyek ultrahangra azt mondja a doki minden legnagyobb rendben viszont mindig 1-2 nappal eltolodik a szules idopontja. Nem ertem miert van ez.

bpd-61mm

fl-43mm

ac-185

hc-215mm

becsult suly -620 gram-na itt is amiutan megkerdeztem tobb ismerosomet tobtol halottam azt is h az o babajuk mar 22 hetesen volt 550 gram es mar 27 hetesen tobb mint egy kilo... Es miert van az hogy, az egyik baratnom pont 20 terhes, csak mashol jar terhesgondozasra hogy neki a 62 bpd peldaul 24 het es 4 naposnak adja ki a gep, az en dokim gepe meg 23 h 6 naposnak ? koszi elore is :) bocsanat de az elso kissbaba



2015. aug. 10. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó méretek. A szülés időpontját 12 hetes korig lehet módosítani, addig nagyjából egyszerre fejlődnek a babák. Utána már nem, szóval ezzel nem kell foglalkozni. Súlybecsléssel sem de szerintem az enyém is ennyi volt kb 24 hetesen.. akkor voltam 4D-n és valahogy így tippeltek.

Az meg, hogy milyen kort dobál ki a gép.. a példádon látszik, hogy mennyire kell ebben is hinni.

Egy dolog a lényeg: a dokid azt mondta minden rendben. Ne aggódj!

2015. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tökéletes. A súllyal ne foglalkozz,ezek csak tippek és nagyon mellé tudnak lőni. Nekem azt mondták kicsi lesz a babám,lesz vagy 2,5 kg,aztán meg azt,hogy lesz 4. 3100 grammal született. :)

A méretei 24 hetesen: fl:42 mm, ac:172 mm, bpd: 58 mm. hc-t akkor nem mértek.

2015. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!