Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményekre tapasztalatokra...

Véleményekre tapasztalatokra lenne szükségem, hogy megnyugodjak egy kicsit.5napja voltam orvosnál és a dr. úr szerint 6 hetes babám a mért adatok szerint 8 hetes. Szerintetek utalhat e ez valami bajra, genetikai eltérésre?

Figyelt kérdés
A hányinger és mellfájdalom minden nap ugyan olyan intenziv nálatok?Azt is mondták nekem hogy minnél jobban érzem a terhességi tüneteket annál kisebb az esélye a vetélésnek.Féltem babám hisz majdem másfél évet sikerült úgy hogy azt mondták nem is lehet.Segítsetek kérlek...

2015. ápr. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

8 évet vártunk a babára. 7+6 hetesen mentem először orvoshoz, aki már akkor 9 hetesnek mérte. A terhesség végéig mindig 3 héttel mérték nagyobbnak (nem fogant korábban ez biztos). Végül a 39. héten született 52 cm-vel és 3,5 kg-val. Teljesen egészséges és nem lett óriásbaba, mint amivel riogattak. Nekem terhességi tüneteim egyáltalán nem voltak. De ha belegondolsz nem attól fog jobban növekedni és fejlődi egy embrió, ha Te minél cefetebbül érzed magad ;) Ne aggódj, tünetek jönnek-mennek, ami ma megvan lehet hogy holnap már nem lesz ettől függetlenül az a pinduri lény él, növekszik és fejlődik.

Boldog babavárást! :)

2015. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az orvosok a mert adatok alapjan allapitjak meg a terhesseg korat. Ha 8 hetes adatokat mert, akkor mi alapjan mondta a 6 hetet?


Nem lehet, hogy a 8 hetet az utolso mensestol szamitotta, a 6-ot pedig a fogantatastol?


Az ilyenekre ott rogton ra kell kerdezni. Kotelessege tajekoztatni teged, neked pedig jogod tajekozottnak lenni.

2015. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 6 hét az utolsó menszruáció első napjától számított terhességi hét.A 8hét pedig a babám mért adatai szerint kalkulált idő
2015. ápr. 26. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Hany naposak a ciklusaid?

Nem lehet, hogy mensi korul estel teherbe?

2015. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiszámíthatatlan volt 28-32 nap között de volt,pl.38 napra jött meg.Januártól meg nem is figyeltem mikor jön meg meddig tart mert azt mondták a páromnak,hogy 1 a 100-hoz hogy természetes úton lehet gyermeke és onnantól kezdve nem érdekelt az addigi 1 éves megfigyelésem.
2015. ápr. 26. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ebbol adodhat az a 2 het elteres.
2015. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!