Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van ha nem tudom hogy...

Mi van ha nem tudom hogy nyitva van a méhszáj és ugy használom a CNS kúpot vagy bármilyen hüvelyfertőzésre adott kúpot?

Figyelt kérdés
A multkor doki is megvizsgált mikor adta a kúpot, akkor nem voltam nyitva. Most meg visszatért a fertőzésem és ujra használnám a kúpot, de nem akarok ujra dokihoz elmenni.
2015. aug. 11. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig pont az ilyenek miatt a legjobb, ha orvos írja fel. Szerintem inkább menj vissza, ongyogyitas terhesen nem a legjobb ötlet.
2015. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább visszamennék, azóta simán kinyílhatott. Ne kockáztass.
2015. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyitott méhszájnál még fontosabb, hogy minél előbb és a lehető legspecifikusabb szerrel kezelve légy, hisz egy felszálló fertőzés vetélést is okozhat.
2015. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

menj vissza szerintem, viszont a méhszáj bármikor kinyilhat. ha ma nincs nyitva, attol még minden jel nélkül kinyilhat holnap...

nekem is van 10 napos kup kezelésem,most zárt viszont nem tudhatom hogy valamelyik nap kinyilik e....

de a lényeg hogy nem szabad feltolni annyira mint mikor nem vagy terhes

2015. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 11. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!