Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, de meg sose...

34 hetes vagyok, de meg sose nézett mehszajat a doki normális ez?

Figyelt kérdés
Igaz havonta egyszer jarok es sztk-s orvos de az ultrahangra se hozza jarok csakis a kötelezőkre. Ott sem néztek meg. Holnap megyek hozza szerintetek kérdezzek ra?

2015. júl. 22. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem soha sem néztek. Nem tudom, hogy ez normális-e? Valószínűleg nem mindenhol ugyan az a bevett szokás. Sem magán sem sztk alatt nem nézték.
2015. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem elég fontos vizsgálat. Eddig csak azt hallottam hogy mindenkinek nézik, ezert furcsállom
2015. júl. 22. 15:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztosan uh-al nézte, legalábbis az enyém így tette. Mondjuk én nem is bántam, hogy nincs felesleges "turkálás". :)
2015. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
O nem ultrahangoz azért külön kórházba jarok, de azis csak a kötelezo (eddig 3)
2015. júl. 22. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első terhességnél mindig nézte a doki, a másodiknál egyszer sem, és nagyon kellemetlen volt, amikor a kollégái rákérdeztek, mi volt az utolsó méhszáj-vizsgálatnál, csak hümmögtem..........
2015. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én még csak 8 hetes vagyok, de egyik leletemen sem látom, hogy a méhszájam zárt e vagy nyitott. Nemsoká megyünk nyaralni, tengerpartra és most elgondolkoztam, hogy csak nem engedne, ha nyitott lenne nem? Legközelebb biztos rákérdezek.
2015. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért fontos? Teljesen jól vagy, nem?
2015. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7, en is teljesen jol voltam, mikor a 17 hetes uh-n kiderult, hogy 2 cm a mehnyakam, es teljesen kinyilt a belso mehszaj. Ha akkor nem mutenek meg, akkor napokon, vagy talan orakon belul elveteltem volna.


36 hkm

2015. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ennek rutin vizsgálatnak kellene lenni főleg 34 hetesen, ennyi erővel minek jarok orvoshoz ténYleg felesleges. Egyenként ha nyílik a mehszaj semmi jele nincs viszont elég fontos szempont.
2015. júl. 22. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaaa ,sztk. Akkor.ne csodálkozz..
2015. júl. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!