Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós a babám és kb.5 napja...

3 hós a babám és kb.5 napja megutálta a babakocsit. Azelőtt órákig eltologathattam benne. Most 20 perc után üvölt. Milyen praktikát ajánlotok? Miben vigyem ki a levegőre?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 22:04
1 2
 1/18 Disi ***** válasza:
47%
Kengurúban vagy kendőben. Most a kendősök biztos lehurrognak, de nekem csak kengurúm volt és imádta a babám. Abból tudott nézelődni, sőt sokszor elaludt benne. Én is szerettem mert csak magamra csatoltam és már indultunk is. De ez a hirtelen időváltozás is megzavarhatta szegénykét, most rengeteg nekik az új inger. Az én babóm már lassan 9 hós, de látom rajta hogy nem győz nézelődni, pedig eddig is sokat sétáltunk.
2012. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 hónapos és nálunk is babakocsi strajk van. Én kendőzök vagy ha Apával együtt megyünk, akkor babakocsival indulunk el és ha sírás van (és hát van), akkor kendő fel, Apa meg tolja az üres kocsit :S
2012. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
strajk=sztrájk
2012. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sok baba utálja a babakocsit. Mi nem is vettünk, nekem sokkal szimpatikusabb megoldás a kenguru/kendő. Sokkal jobb a babának, ha az anyja közvetlen közelében van, megmarad a testkontaktus, és a testével melegíti is.

Ráadásul szerintem sokkal praktikusabb is. Nem foglalom el az egész járdát a böhöm babakocsival, nem zötykölöm össze a babát a járdaszegélyeken és kátyukon, és sokkal egyszerűbb bemenni vele pl egy boltba. Aki tömegközlekedik annak meg főleg sokkal egyszerűbb.

2012. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már gondoltam rá, csak félek, hogy megfázik, már így is sikerült az apukától összeszedni egy kis náthát. Mibe öltöztetitek, ha a kengurúban van?
2012. márc. 24. 22:23
 6/18 anonim ***** válasza:
Kilát? Menetiránnyal szembe utazik? mert ilyenkor már szeretnek nézelődni:)
2012. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nme lehet, hoyg melege van? 5 napja mi változottt meg? Azóta 20°van. Talán nem vetkőztteted le eléggé, és meleg evan a kocsiban. Láttam ma egy kisbabát, rövidújjúban tolták.
2012. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mélykocsiban fekszik, nem hiszem, hogy túl sokat lát ki, bár lehajtom a tetejét, de így is csak az eget tudja nézni. Hamar megunja.


Már gondoltam, hogy melege van, de mióta kivetkőztettem, azóta sem változott semmi.

2012. márc. 24. 22:32
 9/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kicsit megemelni a hátrészt, ha lehet. Az enyém ilyenkor már szeretett nézelődni. Vagy babakocsira tehető játék? De lehet, hogy tényleg a kendó, vagy kenguru megoldás a jó.
2012. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
játékcsörgőt szeretne keresztbe a kocsiba.
2012. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!