Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap hajnal óta erősen...

Tegnap hajnal óta erősen fáj-húzódik a jobb lágyékom. Mitől lehet? 29 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Háziorvos látta, vizeletet nézett, megnyokodott, nem talált semmit. Szerinte húzódnak az izmok, de konkrétat nem tudott mondani. Hajnalban a legrosszabb, olyankor csak a bal oldalamon tudok feküdni, de az sem esik jól. Felkelésnél nehezemre esik kiegyenesedni, a lábamat felemelni, aztán nap közben "bejáratódik". Esetleg megfázhatott a hasam? Vagy normális jelenség, és már így marad szülésig?
2010. márc. 9. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ,nekem a bal oldalon fáj kb 1 hete,hol jobban hol gyengébben.Gondolom összefüggésben van a tágulással,ahogy nő a baba,vagy esetleg épp Ő nyom valamit.30 hetes km
2010. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, látom, van sostárs. :) Köszi a választ!
2010. márc. 9. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

ne is mondd! :) Rettenetes izomlázszerű, húzódó fájdalmam van, főleg elalvás körül. Reggelre úgy ahogy rendeződik, ameddig nem mozdulok meg.

Azt figyeltem, hogy amikor bal oldalra nyomja a baba a popsiját, akkor jobb oldalon fáj, amikor jobbra, akkor pedig balra fáj. Ha belegondolunk ez normális is, hiszen kinyomja magát, ellenkező oldalon megfeszül.

Az orvosomat jól megnevettettem múltkor, mondtam, hogy heteken átittam a laevolacot, mert azt hittem belém van sülve a kaka, úgy fájt a belem... aztán rájöttem, hogy ez bizony nem a belem, csak ellenkező oldalon volt a kicsi fiam és húzódott mint a fene.

29+5 hetes kismama :)

2010. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!