Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is kapott ilyen...

Más kismama is kapott ilyen üzenetet itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Feltettem egy terhessèggel kapcsolatos kèrdèst itt, mire kaptam egy üzenetet egy illetőtől, hogy minden vàgya, hogy terhes nővel szexeljen, és hogy bevàllalom-e...Màsnàl is próbàlkozott?
2015. aug. 15. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Bammeg. Nem, szerencsére.
2015. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak simán írt valaki, hogy megdugna, ebben a témában szoktam aktívkodni, mert kicsi a gyerekem, másfelé nem szoktam menni.
2015. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagy az isten állatkertje...
2015. aug. 15. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a 44%os perverz. Láttam tőle egy ocsmány kommentet egy kismama kérdése alatt (konkrétan képet kért a kismama nemiszervéről, a kérdés maga teljesen más jellegű volt), törölték is a kommentjeit, őt is fogják hamarosan ha így folytatja.
2015. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szoptatós témában tettem fel kérdést. Elég sok volt a tejem, fejtem rendszeresen a szoptatás mellett is, de így is éjjel-nappal folyt. Erre kaptam egy privát üzenetet valami undorító féregtől, hogy kiszívhatná-e "tőgyeimet". Fújjj...nagyon beteg volt szegény.
2015. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uramanyám!Jelentsétek minden esetben,előbb utóbb kivágják.Csak az a baj hogy újra regelhet.Fúj de undorító emberek vannak!
2015. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!