Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok és...

12 hetes kismama vagyok és veszélyeztetett terhes a többi lent?

Figyelt kérdés
korhàzban voltam 10 hetesen vèrzès miatt kaptam Hormont azota semmi bajom.Veszèlyeztetett terhesnek vett a vèdönö de azt mondta ne ilyedjek meg csak azèrt vett annak mert problèma volt a terhessègemmel. A vèdönö azt tanàcsolta amig be nem töltöm a 12 hetet ne szexeljek. Igy hogy betöltöttem ès semmi panaszom lehet
2015. aug. 7. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a védőnő mondja meg, hogy mikor élhetsz nemi életet és mikor nem. Ez orvosi kompetencia. A védőnő még csak meg sem vizsgál, fogalma sincs, hogy vagy, csak az adataidat másolgatja A papírról B papírra. Ha szexszelni akarsz, az orvosoddal konzultálj erről!
2015. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

6 és 12 hetes korom között én is az voltam. 12 hetes uh óta élem az életem mintha mi sem történt volna.

2015. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez az hogy az orvos nem mondta hogy nem lehet. Csak a vedönö mondta hogy inkàbb vigyàzzak ha szeretnèm ezt a gyereket akkor ne szexeljek mig be nem töltöm a 12 hetet.
2015. aug. 7. 13:05
 4/9 A kérdező kommentje:
A kèrdèsem az hogy mivel semmi bajom igy akkor szexelhetek?
2015. aug. 7. 13:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsànat hogy ilyen buta kèrdèsem van de fèltem a babàt.
2015. aug. 7. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha félted akkor ne éljetek házaséletet. De ha az orvos nem mondta, akkor valószínűleg lehet. Én is veszélyeztetett terhes voltam vérzés miatt, onnantól nem éltünk házaséletet, következőnél a pozitív teszt után szintén nem. Nem mertünk kockáztatni.
2015. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem ès köszönöm.
2015. aug. 7. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is az voltam,de amikor megtudtam,hogy terhes vagyok ugyanúgy együtt voltunk,de persze csak óvatosan. Aztán amikor kiderült,hogy veszélyeztetett terhes vagyok,akkor sem mondta az orvos,hogy nem lehet. Ugyanúgy együtt voltunk,de kevesebbszer és óvatosabban. Ha aggódsz akkor tényleg ne legyetek együtt,de az orvos többet tud mondani. Boldog babavárást! :)
2015. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okès köszönöm
2015. aug. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!