Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetesen neha erzem hogy egy...

Renata_27 kérdése:

16hetesen neha erzem hogy egy pontba kidudorodik a hasam. Aztán eltűnik. Ez már a baba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 13:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedves vagy:)
2015. aug. 17. 16:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Esküszöm,hogy nem kötekedni akarok, de az egyik válaszoló írta,hogy itt meg ott érezte, meg ülve stb.

Itt egy kép,hogy 16 hetesen hol helyezkedik el a méh!


[link]


Ezt azért itt meg ott érezni, meg látni, nekem hihetetlennek tűnik! :)

2015. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem hiszed el, de még fényképem is van róla, azon is látszik, hogy aszimmetrikus a hasam felülnézetből szemlélve. Kő kemény volt az a rész, kézzel kitapinthatóan, a férjem is látta. Azért, mert te nem tapasztaltál hasonlót, még nem biztos, hogy más meghülyült, aki meg igen. :)


Én normál súllyal kezdtem a terhességet, hátsó fali lepénnyel. Az egyik legjobb barátnőm kb. 20 kg túlsúllyal, mellső fali lepénnyel alig érezte a baba mozgását, a hasán kívülről szinte egyáltalán nem látszódott. Meg is lepődött, hogy az én hasamon még ő is érzi a kezével a 20. hét körül, az ő férje végig alig tudott kitapintani valamit. Biztos erősen alkati kérdés is, én nagyon hamar éreztem mozogni, és végig nagyon aktív, látványosan mozgó életmódot folytat a kisfiam. Biztosan nincs két ugyanolyan terhesség, de ha ennyire hasonlóak a kérdezővel a tapasztalataink, akkor csak lehet már benne valami. :)

2015. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam az igaz, bár nem is nézegettem ennyire magam, egyik terhességemnél sem. Túlsúly nekem sem volt, de még a 2.-at is 16 hetesen kezdtem egyáltalán érezni. Kinyomkodni magát, pedig a második babám is kb. 24-26 hetesen kezdte. :)

De biztos nálad így történt, nem hülyéztem le senkit, pusztán az anatómiában hiszek, ami nyilván nem érzés kérdése.

2015. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem nyomta ki magát, azt nem írtam, szerintem csak a méhem jobb oldalán tanyázott épp, mikor a hátamra feküdtem, és így rajtakaptam, hogy ott van. :) Tényleg nagyon jól láthatóan aszimmetrikus volt a hasam, nem beképzeltem. És az is látszott, amikor elsimult kb. 10 mp múlva, de érezni nem lehetett belőle semmit. Remélem, így érthetőbb. :) Az érdekes az, hogy végig a jobb oldalon szeretett lenni, mint utóbb kiderült. Most, hogy befordult fejjel lefelé, a feneke és a háta most is jobb oldalon van, a lábaival a bal oldalamat rugdossa.
2015. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!